Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

SOLIDEA Red Wellness 70den tamprės

SOLIDEA Red Wellness 70den tamprės

Prekės kodas: 121200

30,35 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Solidea Red Wellness 70 tamprės tai matinės profilaktinės 12/15 mm/Hg paskirstytos kompresijos 70 denų tamprės su specialiu Innergy NILIT mikropluoštu, kuriame esantys mineralai kūno išskiriamą šilumą paverčia infrafaudonaisiais (Far Infrared Ray) spinduliais, veikiančiais gilųjį poodinį kūno sluoksnį. Švelni giluminė šiluma skatina deguonies įsisavinimą kraujyje, jo apytaką ir poodinio sluoksnio aktyvumą, todėl Jūs jausitės žvalesnė, sumažės celiulito požymiai.

Be to:

  • Paskirstyta vidutinio stiprumo 12/15mmHg kompresija stabdo kojų tinimą ir sustiprina šiluminį infraraudonųjų spindulių poveikį;
  • Innergy NILIT mikropluošto šiluminis poveikis yra ilgalaikis, jis nemažėja net pėdkelnes plaunant daug kartų;
  • Tam, kad anticeliulitinis efektas būtų pastebimas, tampres rekomenduojama dėvėti ne mažiau kaip po 8 valandas kasdien.

Šios tamprės - puikus sprendimas tiek vasarai, tiek žiemai.  Vasarą jas dėvime su basutėmis ir tunikomis ar lengvomis suknelėmis, o žiemą - su trumpomis kojinaitėmis ir ilgaauliais (kojinaites keičiame kasdien, o tampres skalbiame tik kartą į savaitę ar dvi).

Sudėtis: 78% poliamidas, 20% elastanas, 2% medvilnė

Spalvos:

Dydis: Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausia vadovautis svoriu.

 

 

Populiariausios žymės