Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

SOLIDEA WM Maman 140 Opaque pėdkelnės

Prekės kodas: 121128

140 denų matinės paskirstytos kompresijos pėdkelnės nėščiosioms.

33,65 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Solidea Wonder Model Maman 140 opaque – tai 140 denų matinės pirmos terapinės klasės (18-21 mmHg) paskirstytos kompresijos pėdkelnės su specialiu didėjantį pilvą prilaikančiu įsiuvu.

  • Paskirstyta pėdkelnių kompresija padeda išvengti kojų tinimo ir kraujotakos sutrikimų;
  • Speciali tvirtesnė juosta prilaikys pilvuką, o minkštesnė viršutinė pėdkelnių šortukų dalis prisitaikys prie augančio jo dydžio;
  • Patogi ir neveržianti juosmeninė dalis;
  • Minkštas antistresinis padukas lengvai masažuoja ir suteikia papildomą atramą kojoms.

Maman linijos pėdkelnes rekomenduojame pradėti nešioti nuo 12 - 14 nėštumo savaitės, jos puikiai tiks iki pat nėštumo pabaigos. O iki 12- 14 savaitės, kol pilvuko dar nesimato, tiks ir Naomi pėdkelnės ar Marilyn kojinės.

Atkreipkite dėmesį - kuo anksčiau nėštumo metu pradėsite nešioti kompresines kojines - tuo geriau! Ir ne tik dėl sveikatos... Jei niekada anksčiau nenešiojote kompresinių kojinių ir nesate įpratusi jas apsimauti, pirmą kartą tai padaryti su septynių ar aštuonių mėnesių dydžio pilvuku jau bus šioks toks iššūkis.. :)

Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas.

Spalvos:

Dydis: Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausia vadovautis svoriu. Rnkantis dydį vadovaukitės ūgiu ir svoriu, buvusiais iki nėštumo.

 

 

 

Populiariausios žymės