Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Duomenų apsauga

Kad pirkdami internetinėje parduotuvėje KaipSmilga.lt galėtumėte jaustis saugiai, visi vartotojų pateikti duomenys saugomi nuo trečiųjų asmenų, kadangi Jūsų pasitikėjimas mus įpareigoja užtikrinti kuo griežčiausią apsaugą. KaipSmilga.lt saugo pateiktus duomenis ir naudoja juos tik tiesioginiam užsakymų vykdymui.

Saugų apsipirkimą internetinėje parduotuvėje KaipSmilga.lt užtikrina ir vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL (angl. Secure Socket Layer) sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo. Naudojant SSL sertifikatą su 128 baitų kodavimu, duomenys, siunčiami tarp lankytojo naršyklės ir KaipSmilga.lt serverio, yra šifruojami.

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Duomenų apsaugos įstatymo (BDSG) ir Elektroniniu būdu perduodamų duomenų apsaugos įstatymo (TDDSG) direktyvų. Jūsų asmeniniai duomenys naudojami išskirtinai aiškiems tikslams ir saugomi ne ilgiau, nei tai būtina.

Internetinės parduotuvės KaipSmilga.lt pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda bankų puslapiuose, todėl KaipSmilga.lt ši informacija neprieinama.

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti. Dėl šios paslaugos kreipkitės į mus el. paštu info@kaipsmilga.lt arba redaguokite prisiregistravę KaipSmilga.lt sistemoje.