Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Anticeliulitinės formuojančios kelnės aukštu liemeniu Shape Top

Anticeliulitinės formuojančios kelnės aukštu liemeniu Shape Top

Prekės kodas: 120253

Mikromasažinės anticeliulitinės kelnaitės žemiau kelių paaukštintu liemeniu Fitness Top Shape formuoja sėdmenų bei pilvo sritis,veiksmingai lygina odą ir sėkmingai naikina celiulito sukeltus defektus

27,50 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Farmacell Shape kelnaitės paaukštintu liemeniu su mikrofibra bei unikalaus pynimo mikromasažo sistema. Šis išskirtinis „kvėpuojantis“ elastinis audinys vykdo nuolatinį mikromasažą, minkština odą ir veiksmingai kovoja su celiulito sukeltais defektais, pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina riebalines sankaupas bei šalina toksinus. Šis audinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją, tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė.

Be įprasto mikromasažo Shape linijos šortukai turi įaustą modeliuojantį elastinį diržą, kuris formuoja figūrą, pakelia sėdmenis bei švelniai prispaudžia pilvuką, turi kitaip vadinamą  Push-up efektą. Tad šios linijos kelnaitės formuoja lieknesnį siluetą.

Shape linijos kelnaitės ir marškinėliai pagaminti naudojant Sanitized® technologiją, kuri užtikrina antibakterinę funkciją, veiksmingą apsaugą nuo alergijos ir visišką higieniškumą, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į medžiagos sąlytį su intymiomis kūno vietomis.

Geriausių rezultatų pasiekiama dėvint FarmaCell kelnaites ant nuogo kūno, todėl patartina po šortukais dėvėti kuo mažiau kūną dengiančias kelnaites.Visi anticeliulitiniai bei formuojantys siluetą modeliai buvo pagaminti, naudojant naujausių technologijų mašinas, turinčias besiūlę mezgimo technologiją, kuri garantuoja maksimalų komfortą ir patvarumą dėvint gaminius. Kelnaičių ir marškinėlių vidinėje pusėje nėra siūlių bei varginančių etikečių.
Šie apatiniai puikiai priglunda ir yra su tokia nedidele kompresija, kad net nejuntami ant kūno.

Masažuojančių kelnaičių specifinis audinys yra specialaus audimo su mikro masažuojančiomis bangelėmis. Šios bangelės ne tik masažuoja odą siekiant suaktyvinti cirkuliaciją, tačiau ir padeda anticeliulitiniam kremui prasiskverbti giliau, todėl patartina kartu su kelnaitėmis naudoti Farmacell Plus anticeliulitinį kremą, tuomet dar efektyviau ir greičiau naikinamas celiulitas.

Siekiant efektyvesnio poveikio siūloma terapija: dienos metu patartina dėvėti FarmaCell apatinius, tuo tarpu naktį naudoti FarmaCell pleistrus nuo celiulito. Gydymas turi būti tęsiamas apie mėnesį. Daugiau informacijos apie pleistrus rasite čia.

Farmacell gaminiai yra priskiriami I medicininei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino veiksmingumą gydant celiulitą.

Sudėtis: 92% Mikro poliamidas, 8% Elastanas

Populiariausios žymės