Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Anticeliulitinės timpos SOLIDEA Silver Wave Long

Anticeliulitinės timpos SOLIDEA Silver Wave Long

Prekės kodas: 126082

Silver Wave Long timpos – ilgiausios Silverwave timpos, kojas dengiančios iki pat čiurnų.

58,30 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

SOLIDEA Silver Wave Long

Norėtųsi sumažinti celiulitą, pakoreguoti kūno formas ir išvengti tinstančių kojų? Jums padės Silver Wave Long timpos, kurias patogu dėvėti ir sportuojant, ir dirbant, ir laisvalaikiu.
Silver Wave Long timpės pagamintos iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kurios nuolat masažuoja problemines Jūsų kūno vietas taip mažindamos celiulitą, skatindamos kraujotaką ir neleisdamos kojoms tinti. Į audinį įaustos aktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam kvapui. Dėl savo struktūros audinys itin gerai kvėpuoja ir išgarina prakaitą, todėl net ir aktyviai sportuojant Jūsų oda išliks gaivi ir sausa.

SOLIDEA Silver Wave Long timpos – ilgiausios Silverwave timpos, kojas dengiančios iki pat čiurnų. Nešiojant žiemą jos gali pakeisti pėdkelnes, o vasarą puikiai atrodo su lengvomis suknelėmis ir tunikomis. Timpos pagamintos iš tampraus audinio, todėl jas galima kilstelėti ir iki blauzdų vidurio. Sportuojant šios timpos gerai atrodo po šortais; jei nuspręsite ant timpų mautis ilgas kelnes, nebijokite, kad kojos pradės prakaituoti – audinys prakaitą iškart išgarins.
 

Populiariausios žymės