Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Formas koreguojančios tamprės V-CARE + Psyllium Dr. Popov 240 g

Prekės kodas: 110042

Vilkėdamos naująsias V-care bambuko pluošto formas koreguojančias tampres ne tik atrodysite lieknėsnės, tačiau laikui bėgant atsikratysite celiulito bei iš tiesų sulieknėsite!

22,00 €

Informacija apie prekę

Formas koreguojančios tamprės V-CARE

V-care formas koreguojančios tamprės pagamintos iš labai elastingo audinio su taip vertinamu bambuko pluoštu – jos kūno apimtis iš karto sumažina iki 5 cm!
Tamprių audinyje yra įaustos specialios modeliuojančios Push-up juostos, kurios padeda formuoti lieknesnį siluetą – pakelti sėdmenis, prispausti pilvuką, sumažinti šlaunų bei blauzdų apimtį, pagražinti kojų formą. Šiose V-care tamprėse beveik nėra siūlių, todėl jos yra ypač patogios ir nepastebimos, taigi jas galima vilkėti ir po kitais rūbais.

V-care tamprių efektyvumą lemia ypatingos struktūros audinys – akimi matomi audinio vidinėje pusėje esantys kristalai veikia atlikdami švelnų probleminių vietų masažą. Šis nuolatinis mikromasažas gali padėti pagerinti odos būklę, poodinę kraujotaką ir taip padėti veiksmingai kovoti su celiulitu.

V-care drabužiai pagaminti iš labai elastingo audinio – audinys tamposi net iki 300% procentų, drabužiai yra vieno dydžio, tinka 40-90 kg svoriui. Geresnis veiksmingumas ir rezultatai gaunami V-care tampres nešiojant ilgesnį laiką bei sportuojant ar atliekant kitą fizinę veiklą.

Kuo yra ypatingas bambuko audinys? Bambukas pasaulyje vadinamas „Juoduoju briliantu“ ir yra vertinamas už  jame esančius naudingus elementus, svarbius mūsų sveikatai. Gaminiai iš pluošto, išgaunamo iš bambuko anglies, yra ypatingai minkšti ir švelnūs. Jie nealergizuoja, labai gerai sugeria vandenį, o tai labai svarbu itin gausiai prakaituojantiems žmonėms. Taip pat bambuko pluošto privalumai yra labai geras oro laidumas ir temperatūros reguliavimas – kai šilta, bambuko pluoštas plečiasi ir leidžia odai kvėpuoti, orui atvėsus, jis susitraukia ir sulaiko kūno šilumą. Bambuko anglies audinys turi antimikrobinių ir antigrybelinių savybių, nesugeria nemalonių kvapų.

Sudėtis: poliamidas 35%, bambuko pluoštas 40%, elastanas 25%
Priežiūra: Skalbti 30°C temperatūroje, nelyginti
Dydis: Vienas dydis, tinka 40-90 kilogramų svoriui
 

Populiariausios žymės