Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Formas koreguojantis bambuko pluošto komplektas (marškinėliai + tamprės) V-care

Formas koreguojantis bambuko pluošto komplektas (marškinėliai + tamprės) V-care

Prekės kodas: 110057

Gali gerinti kraujotaką, greitinti medžiagų apykaitą, deginti nereikalingus riebalus. Antibakterinis, infraraudonųjų spindulių bambuko pluoštas.

36,00 €

Informacija apie prekę

V-care koreguojantys drabužiai pagaminti iš labai elastingo audinio su taip vertinamu bambuko pluoštu – drabužiai kūno apimtis iš karto sumažina iki 5 cm! Marškinėlių audinyje yra įaustos specialios modeliuojančios Push-up juostos, kurios padeda formuoti lieknesnį siluetą – pakelti krūtinę, prispausti pilvuką, sumažinti liemens ir klubų apimtis. Šiuose apatiniuose marškinėliuose beveik nėra siūlių, todėl jie yra ypač patogūs ir nepastebimi, taigi juos galima vilkėti ir po kitais rūbais.

Marškinėlių efektyvumą lemia ypatingos struktūros audinys – akimi matomi audinio vidinėje pusėje esantys kristalai veikia atlikdami švelnų probleminių vietų masažą. Šis nuolatinis mikromasažas gali padėti pagerinti odos būklę, poodinę kraujotaką ir taip padėti veiksmingai kovoti su celiulitu.

V-care drabužiai pagaminti iš labai elastingo audinio – audinys tamposi net iki 300% procentų, drabužiai yra vieno dydžio, tinka 40-90 kg svoriui. Geresnis veiksmingumas ir rezultatai gaunami V-care apatinius marškinėlius nešiojant ilgesnį laiką bei sportuojant ar atliekant kitą fizinę veiklą.

Kuo yra ypatingas bambuko audinys? Bambukas pasaulyje vadinamas „Juoduoju briliantu“ ir yra vertinamas už  jame esančius naudingus elementus, svarbius mūsų sveikatai. Gaminiai iš pluošto, išgaunamo iš bambuko anglies, yra ypatingai minkšti ir švelnūs. Jie nealergizuoja, labai gerai sugeria vandenį, o tai labai svarbu itin gausiai prakaituojantiems žmonėms. Taip pat bambuko pluošto privalumai yra labai geras oro laidumas ir temperatūros reguliavimas – kai šilta, bambuko pluoštas plečiasi ir leidžia odai kvėpuoti, orui atvėsus, jis susitraukia ir sulaiko kūno šilumą. Bambuko anglies audinys turi antimikrobinių ir antigrybelinių savybių, nesugeria nemalonių kvapų.

Sudėtis: poliamidas 35%, bambuko pluoštas 40%, elastanas 25%
Priežiūra: Skalbti 30°C temperatūroje, nelyginti
Dydis: Vienas dydis, tinka 40-90 kilogramų svoriui.

Populiariausios žymės