Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-12-11 Kaip nesunkiai sulieknėti iki švenčių?

            Dietos reikalauja daug valios pastangų, kai kurios jų primena ilgalaikį badavimą. Žinoma, tai neigiamai veikia Jūsų sveikatą. Todėl nusprendusios iki švenčių atsikratyti keleto nereikalingų kilogramų, darykite tai sveika nuovoka. Norime Jums pateikti kelis naudingus patarimus, kurie švenčių metu leis džiaugtis liekna it smilga talija.

1. Laikmatis. Prieš valgydamos nustatykite laikmatį lygiai 20 minučių ir visą šį laiką mėgaukitės savo maistu. Taip pajusite didesnį malonumą ir pasitenkinsite mažesne maisto porcija.
2. Valgykite sriubą. Sriuba valgio pradžioje sulėtina valgymo procesą ir pažaboja apetitą. Tik svarbu sriubą gamintis pačioms, naudojant šviežias daržoves.
3. Pomidorų padažas. Vietoj riebių grietinėlės, grietinės ar majonezo padažų rinkitės pomidorų padažą. Tokiu būdu nesuvartosite nereikalingų kalorijų.
4. Pauzės. Valgydami darykite pauzes, kurių metu galėsite pabendrauti su artimaisiais, draugais ar kolegomis.
5. Aukštos stiklinės. Naudokite aukštas, plono stiklo stiklines. Tokiu būdu išgersite mažiau sulčių, gazuotų gėrimų ar alkoholio.
6. Kvapai. Stiprūs gėlių ir vaisių kvapai mažina potraukį saldumynams. Todėl panorusi šokolado, pasikvėpinkite. Kad poveikis būtų didesnis, vis pauostykite iškvėpintą riešą.
7. Dantų pasta. Po valgio išsivalykite dantis mėtine dantų pasta. Jos kvapas malšina alkį.
8. Tikslas. Gerai matomoje vietoje pakabinkite pernelyg aptemptus, Jums kiek ankštus džinsus, sijoną ar suknelę. Tai taps puikiu stimulu lieknėti.
9. Dovana sau. Už kiekvieną numestą kilogramą apdovanokite save. Nusipirkite dailią suknelę, vėrinį ar kitą norimą daiktą.


Greitesniam efektui pasiekti naudokite maistiness skaidulas su raudonuoju buroku APOTHEKE Psyllium,  kurios skirtos organizmo valymui. Raudonasis burokėlis turi daug vitaminų, mineralų ir ląstelienos. Taip pat jis turi žarnyno mikroflorą reguliuojančių savybių. Jame esantis ingredientas - betadinas gali padėti sureguliuoti skrandžio rūgštingumą, virškinimą ir raudonųjų kraujo ląstelių gamybą. Taip pat gali palaikyti kepenų ir tulžies pūslės aktyvumą. Juodieji serbentai yra vitaminų ir flavanoidų šaltinis, kurie naudingi esant nuovargiui, stresui ar sveikstant.
 Taip pat galite rinktis maistinių skaidulų kubelius – SANKOM. Tai unikalus maistinių skaidulų, vitaminų, mineralinių medžiagų, žaliosios arbatos derinys iš Šveicarijos – 100 % natūrali sudėtis. Tai ne tabletės, ne kapsulės, o sveiki ir skanūs kramtomieji kubeliai, kurie mažina apetitą bei padeda sulieknėti. Lengvai gali pakeisti itin kaloringus užkandžius, tokius kaip saldainiai, sausainiai, šokoladai ir pan.

               Tai tik keli, tačiau veiksmingi patarimai, kurie padės Jums sulieknėti ir atrodyti nepriekaištingai.

Maistinių skaidulų  ieškokite ŠIA NUORODA.