Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-05-07 Produktai veidui, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris

Yra produktų, kuriuos privalo turėti kiekviena moteris. Šįsyk mes pateikiame 6 produktus veido priežiūrai, kurie padės išlaikyti lygią, skaisčią bei švelnią veido odą. 

1. Valiklis arba pienelis


Visos žino, jog niekada negalima eiti miegoti nenusivalius makiažo, nes jis užkemša poras, o tai sukelia spuogų atsiradimą bei priešlaikinį senėjimą. Todėl kiekvieną vakarą privaloma nuvalyti odą valikliu arba pieneliu, po to veidą nuprausti šiltu vandeniu. Makiažui valyti naudokite tik specialų makiažo valiklį. Valiklis turi būti pritaikytas pagal Jūsų veido odos tipą.

 

2. Šveitiklis


Odos šveitimas – tai būtina kosmetinė procedūra, siekiant, kad veido oda atrodytų idealiai. Odos šveitimas pagerina odos būklę, ji tampa lygesnė, minkštesnė, gražesnio tono, vyksta greitesnė regeneracija. Veikiama užterštos aplinkos ir streso, oda ne visuomet geba pati atsinaujinti ir atsilaisvinti nuo negyvųjų ląstelių sluoksnio, nešvarumų. Todėl šveitikliai padeda tai atlikti. Odą reikėtų šveisti 1-2 kartus per savaitę. Rinkitės šveitiklį, kuriame būtų apvalūs grūdeliai, nes pailgi gali subraižyti veido odą.

 

 

3.  Kremas


Pirkdamos veido kremą, pirmiausia turite išsiaiškinti, koks yra Jūsų odos tipas. Ji gali būti sausa, riebi, normali ir mišri. Idealu, jei oda yra normali, kurios paviršius lygus, švelnus, stangrus, saikingai drėgnas, gražus ir neblizgantis, o poros neišsiplėtusios. Todėl turite žinoti, jog šaltuoju metų laiku drėkinantį kremą naudokite nakčiai, maitinantį – dienai, o šiltuoju atvirkščiai. Kremą tepkite ne anksčiau kaip 20 minučių prieš einant į lauką, nes  taip apsaugosite odą nuo nušalimo. Kartą per savaitę nenaudokite naktinio kremo, kad pailsėtų ir pakvėpuotų oda. Tepkite tik nedidelį kremo kiekį, kad nepersotintumėte odos, nes tokiu atveju ji gali suglebti, prasidėti alergija. Taip pat nepamirškite, jog to paties kremo nereiktų naudoti ilgai, nes oda pripras prie jo sudedamųjų dalių ir jos taps nebe tokios veiksmingos. Nebijokite eksperimentuoti, tačiau darykite tai išmintingai.

 

 

4. Serumas


Serumai yra vieni iš moderniausių ir naujausių kosmetikos gaminių. Skirtingi serumo tipai veikia skirtingai: maitinamasis serumas stabdo odos senėjimą, drėkinamasis – lygina, skaistina odą, o antiseptinis mažina odos uždegimą. Poveikis priklauso nuo paskirties, serumai jaunina odą, gerina jos išvaizdą, didina odos elastingumą, daro mažiau pastebimas raukšles. Naudojant serumus ilgesnį laiką, gerėja kraujo apytaka, riebalinių liaukų veikla. Serumai gali mažinti pigmentaciją, balinti odą, slopinti odos uždegimus, saugoti nuo žalingo aplinkos poveikio. Ant švarios, sausos veido odos užtepkite kelis serumo lašelius. Ant viršaus užtepkite dieninį ar vakarinį kremą, kuris išsaugos veikliąsias serumo medžiagas odoje ir apsaugos, kad neišgaruotų vanduo.
 

 

 

5.  Paakių kremas


Paakių odoje nėra riebalinių liaukų, todėl ji ima anksti sausėti ir raukšlėtis. Natūralų riebalų ir drėgmės trūkumą gali kompensuoti tik itin kruopšti priežiūra. Rinkdamiesi paakių kremą, venkite tokių paakių kremų, kurie erzina ir sausina jūsų paakių odą, žiūrėkite, kad jame būtų kuo mažesnė aktyviųjų medžiagų koncentracija. Paakių kremą reikia tepti atsargiai švelniais judesiais. Ant apatinio voko tepama nuo išorinio vidinio akies kampo link, o ant viršutinio priešingai - nuo nosies smilkinių link, priešingai raukšlėmis.  Kremu reikėtų tepti paakius ir rytą, ir vakare, nusiprausus veidą. Dieną jis gali atstoti makiažo pagrindą. Paakių kremo paskirtis įvairi – drėkina, maitina odą, mažina sudirgimą ir patinimą. Paakių kremą reiktų pradėti naudoti nuo 25 metų.

 

 

6. Kaukės


Veido kaukės yra viena populiariausia veido priežiūros priemonė, padedanti greitai pajusti teigiamus rezultatus. Naudojant tinkamai parinktą kaukę 2-3 kartus per savaitę, oda bus tikrai gražesnė. Kaukės yra skirtingos paskirties: gerina kraujotaką, stabdo raukšlelių susidarymą, atkuria drėgmės balansą, ramina, mažina pigmentaciją, veikia prieš uždegimą, gerina odos stangrumą, reguliuoja riebumo išsiskyrimą, maitina. Poveikis priklauso nuo to, kokie pagrindiniai komponentai ir veikliosios medžiagos yra kaukių sudėtyje. Taip pat veido kaukę galima pasigaminti namuose iš natūralių produktų. Tai būtų sveikesnis pasirinkimas, o ir rezultatai geresni, nors  jų gali tekti palaukti truputį ilgiau. Patartina prieš darantis veido kaukę namuose, pagarinti veido odą, kad atsidarytų ir išsivalytų poros, veidas pasiruoštų priimti kaip galima daugiau veikliųjų medžiagų.