Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-01-09 Liaudiški receptai nuo celiulito

       

       Celiulitas - tai sulėtėjusi limfos tėkmė jungiamajame audinyje. Nuo celiulito kenčia daugybė moterų. Iš pradžių apelsino oda matoma tik suimama pirštais ir suspausta. Vėliau tai pastebima jos net neliečiant. Šiame straipsnyje pateiksime įdomių ir veiksmingų receptų nuo celiulito.


1. Džiovintos petražolės. Valgomąjį šaukštą džiovintų petražolių užpilkite puodeliu karšto vandens, palaikykite 10 minučių, perkoškite ir gerkite visą dieną mažais gurkšneliais. Galite naudoti ir šviežias pertražoles, tačiau tuomet jų dėkite žymiai daugiau.
2. Medus. Pašildykite grikių medų vandens vonioje, kad jis suskystėtų. Jo kiekis priklauso nuo masažuojamos odos ploto: jei jis nedidelis, pavyzdžiui, tik šlaunis - užteks 4-5 šaukštų.Paskui mušte įmušame medų į odą ir staigiais judesiais atitraukiame ranką. Tai gana skausminga procedūra. Masažo metu ant delnų atsiranda tarsi pilkas plastilinas, kurį reikia nuvalyti. Galiausiai, odą nuplaukite šiltu vandeniu ir patepkite drėkinamuoju kremu.
3. Bulvė. Supjaustykite griežinėliais bulvę, uždėkite ant probleminių vietų ir pridenkite celofanu. Laikykite pusę valandos. Bulvėse esančios medžiagos aktyvina kraujotaką. Procedūrą kartokite kuo dažniau.
4. Ramunėlės ir pienas. Saują ramunėlių žiedų užpilkite stikline pieno. Užvirkite ir ataušinkite. Dar šiltą mišinį užpilkite ant medžiagos gabalėlio ir dėkite ant probleminių vietų, pridenkite plėvele ir kilpiniu rankšluosčiu. Laikykite 15 minučių, paskui nenuplaukite, o tik lengvai nušluostykite, nes kompresas dar kurį laiką veiks odą.