Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-01-31 Šypsena veide - laimė širdyje

        Šypsena toks gražus ir nuotaiką pakeliantis žodis. Pripažinkime, gatvėje sutiktas besišypsantis žmogus atrodo malonus ir geras, o nesišypsantis – piktas bambeklis. Šypsena yra žavinga, turinti galią daryti žmones laimingus. Taigi šypsotis tikrai verta, nes šypsena...1. ŠYPSENA yra užkrečiama. Nusišypsokite ir visi aplink jus pradės šypsotis. Ji veikia labai teigiamai.
2. ŠYPSENA padaro žmogų patrauklesnį. Besišypsantis žmogus atrodo patikimas, geranoriškas, malonus. Prie tokio žmogaus nebaisu prieiti, pakalbinti ar užduoti klausimą. Jis atrodo atviras ir komunikabilus.
3. ŠYPSENA padeda gundyti. Šypsena ir akys – svarbiausi gundymo elementai. Taigi jeigu norite atkreipti patikusio žmogaus dėmesį būtinai jam nusišypsokite. Tokiu būdu kitas asmuo supras, jog pasiuntėte jam signalą tolesniam bendravimui.
4. ŠYPSENA stiprina imuninę sistemą. Šypsena mažina streso hormonų koncentraciją, lėtina širdies susitraukimų dažnį, ramina ir atpalaiduoja kvėpavimą.
5. ŠYPSENA suteikia laimės pojūtį. Net ir priverstinė šypsena, kūne išskiria seratoniną, kuris suteikia pakylėtumo jausmą ir padaro žmogų laimingą.
6. ŠYPSENA padeda sveikatai. Pasak mokslininkų, šypsena mažina kraujo spaudimą, aktyvina širdies ir kraujotakos darbą.
7. ŠYPSENA padeda atrodyti jauniau. Šypsena veikia jūsų odos ląsteles ir suteikia natūralų odos švytėjimą. Kam darytis plastines veido operacijas, jei šypsena gali padėti atrodyti gražiai ir jaunai?
8. ŠYPSENA padeda įsiminti žmogų. Atlikti tyrimai rodo, jog besišypsantį kandidatą darbdavys įsimena tris kartus geriau. Taigi nebijokite nusišypsoti būsimajam darbdaviui, nes tai gali padėti gauti trokštamą darbo vietą.
9. ŠYPSENA sušildo atmosferą.  Susitikti su nepažįstamais žmonėmis yra baugu ir nejauku. Taigi susitikus su nepažįstamais žmonėmis būtinai nusišypsokite, nes tokiu būdu pasiųsite signalą, kad nauji žmonės jums patinka. Šypsena leis atsipalaiduoti ir laisvai bei nevaržomai bendrauti.
10. ŠYPSENA gali padėti kitam žmogui. Įdomu kaip? Šypsena jums nieko nekainuoja, bet ji gali būti verta milijono, ypač tiems, kurie jaučiasi nelaimingi ir nusivylę. Dažnai žmonės nežino kaip paguosti, nuraminti liūdintį žmogų, todėl nuoširdi šypsena tampa puikiu išsigelbėjimu.