Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-08-29 Celiulito profilaktika

Celiulito profilaktika

1. Kaip žinia, celiulito profilaktikai būtina gyventi sveikesnį gyvenimo būdą, sportuoti, subalansuoti mitybą.

2. Vanduo padeda šalinimo sistemai efektyviai atlikti savo darbą. Gerkite apytiksliai 7 vandens stiklines per dieną, kad pajustumėte rezultatus.

3. Mažinkite kavos, stiprios arbatos, vaistų, aštraus maisto. Nerūkykite, saikingai vartokite alkoholinius gėrimus.

4. Masažuokite kūną po dušu specialiu šepečiu ar šiurkštesne kempine.

5. Darykite masažą su kavos tirščiais,medumi, vaisių kauliukais - tai gerokai suaktyvins kraujotaką probleminėse vietose.

6. Nesilaikykite drastiškų dietų. Svarbiausia taisyklė laikantis dietos – neprarasti daugiau nei 1 kg per mėnesį.

7. Celiulito gydymas kiekvienai moteriai turi būti individualus, priklausomai nuo priežasčių, sukėlusių celiulitą. Neišsiaiškinus tikrųjų celiulito atsiradimo priežasčių, naudotos priemonės gali ne tik nepadėti, bet net pabloginti situaciją.

8. Jei trūksta motyvacijos (o taip dažnai atsitinka, kai greitai nesulaukiame norimų rezultatų), susidarykite savo veiksmų programą ir pagrindinius žingsnius: kelis kartus per savaitę darysite masažą, kuriuo metu atliksite kūno pilingą, kuriomis dienomis numatysite atlikti partimus namie ar sportuoti klube ir pan.  Taip bus kur kas lengviau atsikratyti „apelsino žievelės“.

9. Niekam ne paslaptis, kad kontrastinis dušas stiprina imunitetą. Tuo apčiu jis išvalo poras bei skatina medžiagų apykaitą, kas labai aktualu celiulito pažeistai odai gydyti. Tad kelios minutės ryte kontrastinio dušo bus tik į gera Jūsų odai ir gerai savijautai!

10. Jei nemėgstate kontrastinio dušo, rinkitės vonią su eteriniais aliejais - vieni veikia detoksikuojančiai, padeda šalinti toksinus, kiti - varo skysčius ir yra tinkami celiulito gydymui. Odą teigiamai veikia pankolio, citrinų, mėtinių eukaliptų, rozmarinų ir kt. eteriniai aliejai.