Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-02-07 Produktai, naikinantys riebalus

         Visi trokšta, kad per žiemą susikaupę riebaliukai greičiau ištirptų, o figūra pagražėtų. Tačiau reikia žinoti, jog yra produktų, kurie padės naikinanti riebalus ir paspartins medžiagų apykaitą.
 

 AITRIOSIOS PAPRIKOS. Jose gausu vitaminų C ir A, taip pat jos greitina medžiagų apykaitą, todėl žiemą padės mums nepriaugti nereikalingų kilogramų ir padės apsisaugoti nuo klastingų virusų. Net visiškai nedidelis kiekis aitriųjų paprikų jūsų maiste padės greičiau sudeginti kalorijas. Aitriosiomis paprikomis gardinti patiekalus reikėtų labai atsargiai ir pamažu, keliskart ragaujant, o ne suberiant visas iš karto. Iš šviežių paprikų galima pašalinti sėklas, taip jos bus šiek tiek švelnesnio skonio. 
  IMBIERAI. Juose yra medžiagų, kurios greitina medžiagų apykaitą, gerina virškinimą. Šis šakninis augalas stimuliuoja visas organizmo funkcijas ir padeda kūnui greičiau pašalinti nuodingąsias medžiagas. Žmogus greitai pasijunta atsigavęs ir žvalesnis.
 ČESNAKAI. Juose yra vitamino A ir C, PP, B, kalio, fosforo, magnio, geležies, daug seleno ir sieros junginių, amino rūgščių. Česnakai gerina virškinimą,  šalina iš organizmo skysčius bei degina riebalus. 
 ŽOLELĖS. Rozmarinams ir čiobreliams ypač būdingos šlakus valančios savybės. Rozmarinai yra dietinių skaidulų, vitaminų A, B6, C, mineralinių medžiagų: kalcio, geležies, mangano, magnio, kalio ir vario, šaltinis. Žolelės ypač tinka paskaninti vištienos, kiaulienos, žuvies patiekalams, jų taip pat galima dėti į daugelį sriubų ir padažų. Čiobreliuose gausu Vitaminų A, C ir B6, folio rūgšties, kalio, cinko, kalcio, geležies, magnio, vario ir mangano. Jis dera su kiauliena, jautiena, elniena, vištiena, žuvims, morkomis, bulvėmis, pomidorais, lęšiais, svogūnais, žirniais, ožkų sūriu, figomis. 
  CITRINOS. Vitaminas C padeda organizmui geriau deginti riebalus. Citrinos padeda, jei žmogus jaučiasi psichiškai pavargęs, skauda kūną, reikia pagreitinti kraujo cirkuliaciją, naikinti celiulitą. Tiesiog ant patiekalo užlašinkite truputį citrinų sulčių.
 CINAMONAS. Jis aktyvina insulino poveikį, riebalų deginimo procesą, mažina apetitą. Taip pat jis palengvina virškinimą, sumažina raumenų ir sąnarių įtampą, sumažina pilvo pūtimą, ir netgi skatina smegenų veiklą. Šis prieskonis skatina kraujotaką ir skystina kraują. Dedama į ryžių, kitų kruopų, ankštinių, daržovių patiekalus, užkandžius, padažus, saldžiuosius patiekalus, ledus, vaisių salotas, keptus obuolius, pyragaičius, keksus, meduolius, juo barstomos košės.