Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-06-04 9 praktiški lieknėjimo patarimai

Niekaip nepavyksta sulieknėti? Pateikiame naujus ir praktiškai įgyvendinamus patarimus, kurie padės sumažinti apimtis.

 

1. Nelaikykite namuose nesveiko maisto, tačiau turėkite daug vaisių ir daržovių. Nusipirkusios juos iš anksto paruoškite, kad beliktų tik imti ir valgyti: susipjaustykite, pasigaminkite salotas.
2. Kai užsimanote kokio nors nesveiko maisto, nesakykite sau „ne“, tačiau ištarkite „vėliau“. Tai bus jūsų galimybių sąraše, tačiau, šios galimybės, veikiausiai neišnaudosite.

 

 

 

3. Stenkitės į parduotuvę eiti viena, kadangi kiti šeimos nariai į pirkinių krepšelį gali pridėti visokių nesveikų ir nereiklaingų produktų.
4. Vakarėliuose ir švenčių metu valgykite taip pat kaip ir namuose, o ne rykite viską iš eilės.

 

 

 

5. Įėjus į parduotuvę, pradžioje rinkitės sveikus produktus, nes tokiu būdu užpildysite krepšelį ir jame neliks vietos nesveikam maistui.

 

 

 

6. Jei labai mėgstate saldumynus, visiškai jų neatsisakykite, nes organizmas pradės stresuoti, tačiau rinkitės tik vieną saldumyną. Saldumynus suvalgykite iki pietų, nes tada jie greičiausiai suvirškinami.


 
7. Gerkite daug vandens, kurį galite paskaninti uogomis ar vaisiais. Vietoj užkandžio rinkitės arbatą, kurią gerkitė lėtai, pasimėgaudami.

8. Jei turite galimybę po kiekvieno valgymo išsiplaukite dantis, jei neturite tokios galimybės, pakramtykite kramtomosios gumos.


 

 

9. Pavalgę būtinai susitvarkykite virtuvę, o po vakarienės užgesinkite šviesą. Tai padės suprasti, jog virtuvė uždaryta, ir apsaugos nuo naktinių užkandžiavimų.