Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-10-15 ORGANIX plaukų priežiūros priemonės

 

ORGANIX - GAMTOS DOVANA

ORGANIX linija buvo sukurta tiems, kurie nori sąmoningai pasirinkti produktus ir rūpintiems ingredientų kokybė juose. ORGANIX plaukų priežiūros linija apjungia šimtmečio senumo tradicijas, kurių dėka iš gamtos išgaunamas natūralus vitaminas E ir kiti antioksidantai. Visi šie ingredientai veikia plauko ląsteles ir atstatą giluminę plauko struktūrą, ko pasekoje plaukai itin blizga, tampa minkšti ir švelnūs.

Produktų ORGANIX grupės receptai yra aukščiausios kokybės, ekologiškai veikliųjų sudedamųjų dalių ir yra laisvi nuo sulfatų, todėl nedžiovina plaukų ir suteikia savo plaukams tai, ką gamta mums suteikė geriausio!

 Unikalus organinių kokoso pienelio, baltymų ir kokosų aliejaus derinys. Skirtas sausiems ir normaliems plaukams, ploniems ir dažytiems. Švelniai valo, suteikia lengvumo ir šilkinio blizgesio. Tai puiki bazė naudoti kokosų kaukėi iš Organix serijos.
Spindintys ir sveiki plaukai, atgaivinta plauko struktūra, plauko ląstelių regeneracija. Japoniškos vyšnios ekstraktai ir vertinga ženšenio šaknis atjaunina galvos odą, plaukų ląsteles bei šaknis, stiprina plauko struktūrą. Ryžių pienas ir bambuko aliejus intensyviai maitina, drėkina plaukus, suteikia jiems blizgesio ir sveiko žvilgesio. Nepakartojamas aromatas 
 Sviestmedžio aliejus, jogurto proteinai, avokado aliejus priemonių sudėtyje lygina, drėkina plauką, suteikia jam natūralaus spindesio, neleidžia šiauštis ir apsaugo nuo pažeidimų ir ypač - karščio.


 

 ORGANIX plaukų priežiūros priemonių ieškokite ŠIA NUORODA.