Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-06-10 Dailesnė figūra akimirksniu!

V-care – koreguojantys apatiniai drabužiai moteriai, kuri nori visada jaustis ir atrodyti nepriekaištingai. V-care maikutės, šortų ir ilgų tamprių audinyje yra įaustos specialios modeliuojančios Push-up juostos, kurios padeda formuoti lieknesnį siluetą – pakelti krūtinę, prispausti pilvuką, sumažinti liemens, klubų, šlaunų apimtis.


Dėl ypatingos struktūros audinio atliekamas nuolatinis probleminių vietų mikromasažas gali padėti pagerinti mikrokraujotaką ir taip padėti veiksmingai kovoti su celiulitu. Visuose drabužiuose su taip vertinamu bambuko pluoštu beveik nėra siūlių, jie yra ypač patogūs ir nepastebimi, taigi juos galima vilkėti vienus arba po kitais rūbais. Audinys tamposi net iki 300% procentų, drabužiai yra vieno dydžio, formuojasi pagal kiekvienos figūrą ir tinka 40-90kg svoriui. Geresnis veiksmingumas ir rezultatai gaunami V-care apatinius drabužius nešiojant ilgesnį laiką bei sportuojant ar atliekant kitą fizinę veiklą.

Turiu šios serijos šortukus. Man jie labai patinka, nes tikrai apspaudžia ten kur reikia ir nesudaro jokių riebalų sankaupų virš liemens. Toks malonus jausmas juos dėvėti, oda atrodo lyg būtų lengvai masažuojama :). Dovilė
 


Turiu tokį komplektuką. Labai malonus, pakelia krūtinę, sumažina pilvuko, šlaunų ir talijos apimtis. Nėra jokių susegimų kaip būna kitokiuose figūrą formuojančiuose korsetuose. Super! VilmaAš išbandžiusi ir šortukus ir maikutę - superinis dalykas. Daugiausiai naudojuosi sporto klube - užsidedu prieš treniruotę ir deginu kalorijas:) oda pasidarė švelnesnė, apimtys sumažėjo, o nuo to ir nuotaika geresnė pasidarė:) aišku nemanykit, kad nereiks papildomų pastangų - sveikai maitintis, sportuoti, bet prie šių dviejų šie šortukai ir maikutė puikiai dera ir padeda greičiau pasiekti rezultatų :) Rasa


AKCIJA! Šiuo metu V-care drabužiams taikoma 30% nuolaida, kainos – nuo 90Lt. Perkant virš 100Lt, pristatymas Lietuvoje nemokamas!

Daugiau informacijos apie V-care > spauskite čia