Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-02-11 Ką veiksite per Valentino dieną?

         Valentino diena – tai ypatinga šventė, kupina meilės, romantikos, gėlių, šokolado ir gražių žodžių. Nenumaldomai artėjant šiai šventei, vis dažniau susimąstome – kaip gi nudžiuginti savo mylimą žmogų? Atrodo, jog visi pasiūlymai pernelyg lėkšti ir banalūs, tad ką įdomaus dar galėtumėte sugalvoti?

Pakartokite savo pirmąjį pasimatymą


Pirmasis pasimatymas yra išskirtinis ir neužmirštamas: daužosi širdis, per kūną laksto šiurpuliukai, prakaituoja delnai. Visi sutiks, jog santykių pradžioje visi stengiasi atrodyti romantiški, drąsūs, spontaniški ir nori sudaryti kuo geresnį įspūdį apie save. Tai kodėl gi neprisiminus to, kas suteikia malonius prisiminimus? Per Valentino dieną pakartokite savo pirmąjį pasimatymą: nueikite į tą pačią vietą, valgykite tą patį maistą, atlikite tą pačią veiklą. Prisiminkite tai, kas kadaise privertė Jūsų širdį spurdėti.

 Pajudėkite


Širdies susitraukimų dažnis paspartėja, kuomet darome ką nors įdomaus ir malonaus. Todėl Valentino diena – puiki proga pačiuožinėti ledo arenoje, paslidinėti miške su slidėmis ar paplaukioti baseine. Aktyvi veikla tikrai pakels nuotaiką visai dienai, o gal net ilgiau.

 
 

 Pasilepinkite masažu


Valentino diena ir masažas yra neatsiejami dalykai. Galite atlikti masažą vienas kitam, pasitelkdami aromatinguosius aliejus arba galite tai patikėti profesionaliems masažo specialistams. Atpalaiduojantis masažas sukurs jaukią atmosferą bei sužadins romantiškus jausmus.

 Padarykite rožių žiedlapių kelią


Visi žinome, jog Valentino dienos staigmenos laukimas sudaro pusę šventės malonumo. Rožių žiedlapių kelias, nuklotas nuo laukujų durų iki miegamojo lovos, ant kurios laukia dovana – puiki staigmena, kuri tikrai  patiks kiekvienam ir kiekvienai.

 
 

 Apsimeskite nepažįstamaisiais


Susikurkite tam tikrus vaidmenis, apsimeskite nepažįstamaisiais ir atlikite slaptą pasimatymą mieste. Tai bus nauja dar nepatirta veikla, kuri gali sužadinti naujus jausmus.

 Būkite namuose


Gali būti, jog abu esate labai užimti, retai tenka pabūti namuose dviese, todėl romantiškas vakaras namuose Jums skamba nuostabiai. Galite pažiūrėti romantišką filmą, pasilepinti vonioje, užsisakyti maisto į namus. Išjunkite mobiliuosius telefonus ir visą vakarą skirkite tik vienas kitam.

 
 

 Išvykite


Jei jūs turite pakankamai laiko, pinigų ir galimybių – ištrūkite iš namų. Valentino diena svetimoje šalyje gali būti tobula ir nepakartojama. Tokiu būdu pailsėsite ir pabūsite drauge su pačiu mylimiausiu žmogumi.

 

 

 Pasipuoškite


 Apsirenkite gražiausiais savo drabužiais, pasidabinkite papuošalais,  nesvarbu, ar eisite į prabangų restoraną ar valgysite namuose. Tai leis pajusti, jog ši diena išskirtinė ir tikrai ypatinga.

 
 

 Pasipirškite


Jeigu jūs norite pasipiršti – Valentino diena – pats tinkamiausias metas. Gauti žiedą moteriai, bus viena geriausių dovanų ir puikus meilės prisipažinimas.