Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-04-29 Kaip be vargo sudeginti 200 kalorijų?

Kalorijas galima deginti įvairiais būdais: sunkiai lieti prakaitą sporto salėje, užsiimti aktyvia sporto šaka, kuri taip pat vargina arba galima jas išeikvoti linksmai žaidžiant, atliekant būtinus darbus namuose bei sode. Mes pateikiame 11 būdų, kaip linksmai bei įdomiai sudeginti kalorijas.
 

1. Šokiai. Pasikvieskite bičiulius į svečius, įjunkite nuotaikingą muziką ir pasinerkite į 37 minučių šokių pasaulį. Šokis – puiki išeitis norintiems suliesėti, tačiau nemėgstantiems triūsti sporto salėje. Verta žinoti, jog šokiai gražina laikyseną, didina lankstumą, suteikia elegancijos, padeda atsipalaiduoti, gerina koordinaciją, suteikia grakštumo, dailina kūno linijas.
 
2. Perstumdykite baldus. Atėjo pavasaris ir jaučiate, jog jums būtinos permainos namuose? Tuomet perstumdykite baldus ir taip vienu šūviu nušausite du zuikius – atnaujinsite bei pagyvinsite namus bei per 30 minučių sudeginsite 200 kalorijų.
3. Žaiskite smiginį. 1 valandą ir 10 minučių žaisdami šį azartišką bei linksmą žaidimą sudeginsite nereikalingas kalorijas bei gerai praleisite laiką.
 
4. Perdažykite kambarį. Suteikite kambariui, o jei nedrįstate –  rūsiui ar balkonui, naują atspalvį. Dažydama per valandą sudeginsite 204 kalorijas ir galėsite didžiuotis pasiektu rezultatu.
5. Šarados. Šarados – ypatingai linksmas žaidimas, kurį galite žaisti per šventes arba be jokios progos. Valandą žaisdami šaradas ne tik pasilinksminsite, bet ir išeikvosite nereikalingas kalorijas, kurias sukaupsite valdydami nesveikus užkandžius.
 
6. Darbuokitės sode. Pagražinkite savo kiemą, išraukite piktžoles ir per 25 minutes sudeginsite 127 kalorijas. Nepamirškite pasodinti naujų sodinukų ir per 15 minučių sudeginsite 77 kalorijas. Kiemas bus gražus, o jūs praleisite laiką gryname ore, bei tuo pačiu gražinsite kūno linijas.
7.  Matuokitės drabužius. Norite įsigyti naujų drabužių? Šaunu. Parduotuvėje matuokitės kiekvieną patikusį drabužį, nes vieno drabužio pasimatavimas sudegina 11 kalorijų. Neturite noro lakstyti po parduotuves? Tuomet matuokitės spintoje jau esančius drabužius ir galbūt atrasite seniai pamirštų, bet vis dar tinkamų drabužių.
8. Nuplaukite savo automobilį. Plaudami savo automobilį per 40 minučių sudeginsite 204 kalorijas. Juk tai tikrai nėra sudėtingas darbas, o automobilis spindės švara, o jūs gerai praleisite laiką bei sudeginsite kalorijas.
 
9. Atlikite masažą. Pasisiūlykite vyrui ar draugui padaryti masažą ir per 42 minutes sudeginsite 200 kalorijas. Žinoma, paprašykite, jog po to apsikeistumėte vietomis.

10. Vairuokite. Automobilio vairavimas išeikvoja 176 kalorijas per valandą, todėl visada pasisiūlykite vairuoti pati ir drąsiai sėskite prie automobilio vairo.
11. Darykitės makiažą. Darydama sau makiažą moteris per valandą sudegina 132 kalorijas, todėl tikrai neverta to patikėti draugei.