Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-09-27 Probleminių vietų masažas (namuose)

Reguliariai atliekamas kokybiškas masažas skatina medžiagų apykaitą, suaktyvina kraujotaką, limfotaką, toksinų šalinimą. Kovojant su celiulitu, tai ypač naudinga procedūra, nes suaktyvina limfos tekėjimą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją ...

Net jei ir neturite pakankamai pinigų profesionaliam masažui salone, galite įsigyti specialų masažuoklį arba tiesiog namų sąlygomis pasidaryti masažą su pirštine, „pažnaibyti“, „paplekšnoti“ pažeistas vietas ir pan. – tai irgi masažas!

Masažas namuose su vaisių kauliukais. Masažui tereikia keletos avokadų, persikų ar abrikosų kauliukų. Sudėti kauliukus į medžiaginį audinį (tiks ir kojinė) ir sukamaisias judesiais masažuoti celiulito pažeistas vietas. Čia nereikėtų persistengti masažuoti šiurkščiai, nes kauliukai gana dideli ir šiurkštūs.

Anticeliulitiniai masažai dažniausiai rekomenduojami toms moterims, kurių celiulitas dar 1 ar 2 stadijos. Reikėtų masažuotis 2 kartus per savaitę.

 Masažą galima pradėti sukamaisiais judesiais nuo šlaunies išorinės pusės (ties keliu), kilti aukštyn ir švelnesniais, sukamaisiais judesiais leistis žemyn šlaunies vidine puse žemyn. Taip pat reikėtų masažuoti ir užpakalinę šlaunies dalį bei sėdmenis (lanku pagal sėdmenų formą) kylant aukštyn.

Galime daryti "sučiupimą" – tai labai efektyvus masažo momentas, kadangi jis užtikrina stiprų kraujo antplūdį, aktyvina kraujagyslių veiklą ir teigiamai veikia jungiamuosius audinius. Rankomis sučiumpame ir paleidžiame, tai darydamos nuo apačios į viršų.


Esminis principas: pvz., sėdmenis masažuokite sukamaisiais judesiais nuo centro į šonus, o vėliau iš apačios žemyn. Juk tai nėra sudėtinga, o nauda, atliekant reguliariai, bus akivaizdi!