Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-10-02 Geras virškinimas – puiki savijauta

Geras virškinimas – puiki savijauta

Kaip žinia, normali žarnyno veikla bei geras virškinimas turi labai daug įtakos bendrai mūsų sveikatos būklei. Per mažas skysčių vartojimas arba nepakankamas judėjimas neretai sąlygoja vidurių užkietėjimą.  Tad kas gali palengvinti vidurių užkietėjimą?

• Padidinkite maistinių skaidulų kiekį iki 25– 30 g per dieną. Pagrindiniai maisto šaltiniai, su kuriais gaunamos skaidulinės medžiagos, yra vaisiai, daržovės, grūdai ir jų produktai.
• Valgykite daug šviežių/troškintų daržovių ir vaisių. Tinka morkos, moliūgas, bulvės (ypač virtos su lupenomis), Briuselio, žiediniai kopūstai, baklažanai, pomidorai, agurkai – 400–500 g per dieną. Suvalgykite apie 300 g per dieną įvairių šviežių vaisių (pvz.: obuolių, persikų, apelsinų).
• Gerkite daugiau skysčių. Išgerkite mažiausiai 8 stiklines skysčių per dieną. Negazuoto vandens išgerkite ne mažiau kaip 1,5–2 l per parą (juoda, žalia arbata bei kava neįtraukiama į skysčių balansą). Ribokite kofeino turinčius gėrimus, kurie mažina skysčių kiekį organizme. Rekomenduojamos vaisių sultys, išskyrus obuolių.
• Įtraukite į savo kasdieninę dienotvarkę pratimus, tokius kaip vaikščiojimas, dubens mankštinimas ir pilvo preso raumenų stiprinimas. Fizinė veikla, pratimai ar sportas atliekami reguliariai, stimuliuoja žarnyno veiklą, stiprina pilvo preso raumenis. Rekomenduojamas fizinis aktyvumas per savaitę ~ 150 min.
• Venkite mažai skaidulų turinčio, per daug riebaus ir saldaus, kepto, rūkyto, sūdyto maisto: sausainių, biskvitų, bandelių, pyragų, gazuotų produktų, cukraus, saldumynų, riebių pieno bei mėsos produktų.

 Paprasti kasdieniniai gyvenimo būdo pokyčiai tokie, kaip didesnis fizinis aktyvumas, pakankamas skysčių vartojimas ir mityba, praturtinta ląsteliena, padeda ilgainiui išvengti vidurių užkietėjimo!

Norintiems pagerinti virškinimą, rekomenduojame išbandyti Sankom kramtomus kubelius – unikalų maistinių skaidulų, vitaminų, mineralinių medžiagų, derinį iš Šveicarijos.

Kaip veikia? Skaidulos, esančios papildo sudėtyje, absorbuodamos vandenį, išbrinksta skrandyje (per 30-45 min.), taip padidindamos savo tūrį, užpildo skrandį ir suteikia laikiną sotumo jausmą. Papildoma skaidulų nauda organizmui: padeda išvalyti virškinamąjį traktą, pagreitina peristaltiką, mažina vidurių pūtimą, palaiko gerą žarnyno mikroflorą. Preparatas neturi pašalinių reiškinių.

Daugiau informacijos apie skaidulų kubelius SANKOM GALITE SKAITYTI ČIA.

Taip pat norintiems pagerinti savop virškinimą bei žarnyno darbą, rekomenduojame vartoti maistines skaidulas APOTHEKE Psyllium. Reguliariai naudojant sukuria laikiną sotumo jausmą, todėl dažnai vartojamas norint sulieknėti. Tai yra švelni ir natūrali priemonė, galinti padėti išspręsti nemažai problemų:
* apsisaugoti nuo vidurių užkietėjimo;
* išvalyti virškinamąjį traktą ir sureguliuoti tuštinimąsi;
* pašalinti toksinus iš organizmo;
* sumažinti cholesterolio kiekį;
* reguliuoti viršsvorį ir nutukimą;
* nugalėti alkio jausmą.

 

Daugiau informacijos apie maistines skaidulas APOTHEKE Psyllium GALITE RASTI ČIA.