Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-09-20 GUAM Talasso SALUS linija voniai ir dušui su raudonaisiais dumbliais

 GUAM - natūrali jūros dumblių kosmetika  ( Italija ) 

Jūros dumblių kosmetika tampa vis populiaresnė, jos poreikis visame pasaulyje vis didėja. Jūros dumblių ekstraktai yra beveik visų kosmetikos prekių ženklų produkcijos sudedamoji dalis. Tačiau yra ypatinga kosmetika, išimtinai akcentuojanti unikalias dumblių savybes – tai italų GUAM kosmetika. Šis kosmetikos prekės ženklas siūlo didžiausią anticeliulitinių įvyniojimų, kūno ir veido priežiūros priemonių, plaukų kaukių, vonios priemonių, apsaugos nuo saulės priemonių pasirinkimą. Šių priemonių pagrindą sudaro itin efektyvaus poveikio GUAM dumblių kompleksas, jūros vanduo ir molis, vertingi eteriniai ir augaliniai aliejai, jūros kolagenas ir elastinas. GUAM kosmetika – tai natūralūs produktai, kurių kokybė yra unikali ir nepameluota.

Ypač efektyviai dumblių poveikis atsiskleidžia anticeliulitinėse GUAM kaukėse. Panaudojus jų, oda tampa daug lygesnė, stangresnė ir elastingesnė, klubų apimtis per vieną kursą sumažėja 3 – 5 cm. Didelis kiekis aktyviųjų medžiagų užtikrina greitą ir stabilų rezultatą.

Nuolat kuriami nauji GUAM kosmetikos produktai. Naujų pasiekimų rezultatas – inovacinė raudonųjų jūros dumblių linija GUAM Talasso SALUS, kurios priemonės giliai drėkina ir maitina odą, skatina apykaitos procesus jos ląstelėse. Ypatingas biokompleksas stangrina, atkuria odą, pasižymi priešuždegiminiu ir tonizuojančiu poveikiu.

Naudodami GUAM kosmetiką galite drąsiai žvelgti į ateitį!

GUAM Talasso SALUS priemonių liniją galite rasti: http://www.kaipsmilga.lt/gamintojai/guam/