Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-01-17 Ledo kosmetika

        Jauninantis ledo poveikis odai žinomas nuo seno. Juo XVIII amžiuje ypač mėgo naudotis Jekaterina II. Kiekvieną dieną patrindama veidą ledukais ji išsaugojo puikią veido odą. Pabandykite ir Jūs! Užuot rytais veidą praususios paprastu vandeniu, panaudokite pačių pagamintus ledukus!        Tirpsmo vanduo yra biologiškai aktyvus. Trumpalaikis odos poveikis šalčiu pakelia odos tonusą, stangrina ją, sutraukia poras, saugo nuo ankstyvo jungiamųjų audinių senėjimo. Veidui ledo galima paruošti ir namų sąlygomis. Tačiau vanduo iš vandentiekio tam netiks. Naudokite geriamąjį vandenį. Kosmetiniams ledukams naudojamos žolelės parenkamos atsižvelgiant į odos tipą. Masažuokitės po šilto dušo ar pirties.

*Sausai odai – ledas, pagamintas iš gysločių ir mėtų.
*Normalaus tipo odai – ramunėlės, liepžiedžiai, šalavijai, vaisiai bei uogos (braškės, juodieji ir raudonieji serbentai, vynuogės, persikai, arbūzai ir kt.).
*Riebiai odai – medetkos, jonažolės, beržų lapai, varnalėšos. Valgomąjį šaukštą vienos ar kitos vaistažolės užpilkite stikline verdančio vandens, palaikykite pusvalandį ir perkoškite. Po to sumaišykite su odekolonu ar degtine santykiu 1:1. Taip pat puikiai tiks vyno ledas – jis padės palaikyti vandens santykį odoje, pamaitins odą, sutrauks išsiplėtusias poras. Šie ledukai ruošiami taip: du valgomieji šaukštai jonažolių ir trys valgomieji šaukštai šalavijų užpilami 1/3 stiklinės verdančio vandens ir pusvalandį palaikomi tamsioje vietoje. Perkoškite ir sumaišykite su 1/3 stiklinės pusiau sauso baltojo vyno, tada užšaldykite.
*Spuoguotai odai tinka sūrūs ledukai. Ištirpdykite valgomąjį šaukštą druskos stiklinėje verdančio vandens, išpilstykite į formeles ir užšaldykite. Masažuokite veido odą, kol ledukai ištirps. Tegul skystis susigeria į odą. Nuplaukite vėsiu vandeniu.