Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-01-25 Sveikų plaukų paslaptis

            Taip jau lemta, jog esame priversti paklusti gyvenimo dėsniams ir sausėjantys, retėjantys bei žilstantys plaukai tampa natūraliu reiškiniu. Tačiau šiuolaikinio pasaulio gėrybės suteikia galimybę ilgiau džiaugtis vešliais ir spindinčiais plaukais, o amžiaus žymės juose ryškėja lėčiau.  Kaip įminti šią grožio paslaptį?

Kaip turėti sveikus plaukus?


*Galvą reikėtų trinkti tik  šampūnais su jūros dumblių ekstraktais, nes jie maitina plaukų šaknis ir stabdo senėjimą.
*Taip pat reikėtų rinktis plaukų priežiūros priemones su UV spindulių filtrais. Ultravioletiniai spinduliai įsiskverbia į plaukų vidų, pakeičia jų struktūrą, todėl jie pasidaro sausi ir šiurkštūs.
*Jeigu plaukai yra nuolat dažomi, juos būtina trinkti dažytų ir pažeistų plaukų šampūnu, nes jis drėkina ir atkuria pažeistą plauko struktūrą. Įsigykite priemonių, kurios padeda ilgiau išlaikyti sodrią plaukų spalvą ir suteikia natūralaus blizgesio. Jose būna stiprinamųjų medžiagų, atkuriančių dažymo paveiktus plaukus.
* Kokių maistinių medžiagų gauna visas organizmas, tokių – ir plaukai. Todėl reikėtų valgyti daug šviežių vaisių ir daržovių, kruopų, riešutų ir kitų produktų, kuriuose yra daug mineralinių medžiagų ir vitaminų.  Nepamiršti per dieną išgerti 1-2 l vandens, rinktis produktus, kuriuose yra geležies ir cinko – raudonos mėsos, ankštinių daržovių, vartoti maisto papildų, kurie stiprina plaukus bei skatina jų augimą.

Taigi norint turėti sveikus plaukus, reikia atidžiai rinktis specialias plaukų priežiūros ir formavimo priemones.  


ELGON – tarptautinė, novatoriška, viena geriausiai žinomų Italijos kompanijų, savo veiklą plėtojanti jau 40 metų. ELGON vardas užsienyje vienas žinomiausių – produkcija platinama jau daugiau nei 70-je pasaulio šalių! Ji tiesiogiai bendradarbiauja su plaukų stilistais, todėl ypač gerai jaučia vartotojų poreikius. Taip pat daug dėmesio skiria naujausioms technologijoms ir pateisina lūkesčius tų, kurie reikalauja aukščiausios kokybės produktų. ELGON produkcija – saugi ir veiksminga. Jos gamyboje naudojama daug natūralių komponentų, pasižyminčių puikiomis atkuriamosiomis ir gydomosiomis savybėmis.
 

ELGON priemonių linija PRIMARIA

ELGON sukurtos plaukų priežiūros priemonių linijos PRIMARIA devizas –visų pirma gydymas. Jų gamyboje panaudota ELGON tyrimų labaratorijoje sukurta speciali medžiaga. Redoksina, kurios pagrindą sudaro Klamanto ežero mėlynieji-žalieji dumbliai bei keratino aminorūgštys.
Keratino aminorūgštys yra pagrindinė plaukų ir odos sudedamoji baltyminė medžiaga. Ji saugo plaukus nuo išorinių pažeidimų suteikia jiems atsparumo bei tvirtumo.
Mėlynieji-žalieji ežeriniai dumbliai auga tik švariame Oregono valstijo (JAV) Klamato ežere. jie pasižymi mineralus atkuriančiomis ir plaukams energijos suteikiančiomis savybėmis, skatina ląsteles atsinaujinti, naikina patogeninius mikroorganizmus. Dumblių sudėtyje yra daug beta karotino, todėl jie pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu, taip pat vitaminų ir mineralų, omega-6 ir omega-3 riebalų aminorūgščių.


 

PRIMARIA produktai saugo plaukus ir galvos odą nuo senėjimo, padeda spręsti įvairias problemas ir palaiko gerą plaukų būklę.

 

SLENKANTYS PLAUKAI

Kasdien netenkame nuo 50 iki 100 plaukų. Tai normalu. Tačiau, jei plaukai slenka itin gausiai, reikėtų susirūpinti. Dažniausiai taip atsitinka dėl nuolatinės įtampos, nesuderintos mitybos, kai kurių ligų ir vaistų vartojimo bei paveldėjimo.

Gali padėti:

Losjonas nuo plaukų slinkimo moterims ELGON Primaria Dermotonic Treatment (woman), 12 ampulių x 10 ml
Intensyvus losjonas moterims nuo sezoninio plaukų slinkimo. Jis stimuliuoja ląstelių dauginimąsi ir audinių atkūrimą bei intensyviai drėkina. Produkto sudėtinės dalys padeda atstatyti ląsteles bei plaukų svogūnėlius skatindami keratino sintezę.

Šampūnas nuo plaukų slinkimo ELGON Primaria Stimulating Bath
Šampūnas nuo plaukų slinkimo su vitaminu PP, provitaminu B5, saldžiųjų vaisių rūgštimis.

 

 

 DAŽYTI IR SAUSI PLAUKAI

Dažymas koncentruotais cheminiais dažais, dažnas ir radikalus spalvos keitimas taip pat silpnina plaukus. Paprastai tada visiškai pakeičiamas plaukų paviršiaus rūgštingumas, suardomas struktūros, palaikančios reikiamą keratino kiekį plaukuose, todėl jie išsausėja, lūžinėja, pasiDaro šiurkštūs.

Gali padėti:

Šampūnas dažytiems ir sausiems plaukams ELGON Primaria Bath of Life

Tokiems plaukams idealiai tinka dažytų plaukų struktūrą atkuriantis šampūnas su Redoxina®, vaisių rūgštimis. Jis švelniai valo plaukus, didina plaukų apimtį, išsaugo spalvą ir apsaugo nuo blukimo.

Maitinanti kaukė dažytiems ir sausiems plaukams ELGON Primaria Nourishing Silk Mask
Kaukė sustiprina apsaugą nuo išorinių poveikio, šukavimo ir džiovinimo. Po plaukų plovimo būtina naudoti maitinančią šilko kaukę dažytiems plaukams. Ji atkuria ir atstato plaukų struktūrą, suteikia jiems formą.

 

 

 RIEBŪS PLAUKAI

Susiriebalavę plaukai atrodo nešvarūs ir neprižiūrėti, jie sunkiau formuojami, nes dėl riebalų pertekliaus šukuosena greitai suyra.

Gali padėti:

Šampūnas su baltu moliu riebiems plaukams ELGON Primaria White Clay Purifying Bath
Šampūnas riebiems plaukams. Jis išvalo plaukus ir galvos odą nuo riebalų pertekliaus, nepažeisdamas plono hidrolipidų sluoksnio.

Kaukė riebiai galvos odai su baltu moliu ELGON Primaria White Clay Astringent Mask, 250 ml
Kaukė riebiai galvos odai. Ypač naudinga sudirgintai galvos odai, išskiriančiai per didelį riebalų kiekį. Ši kaukė puikiai papildo šampūno su baltuoju moliu veikimą.

 

 PLONI IR ILGI PLAUKAI

Ploni plaukai paprastai būna silpni, retoki, neatsparūs šviesos ir oro, ypač užteršto, poveikiui. Jų galiukai nuo trynimosi linkę skilinėti ir šakotis.

Gali padėti:

Šampūnas ilgiems ir ploniems plaukams ELGON Primaria Cachemere Bath
Šampūnas, suteikiantis lengvą plaukų kritimą ir purumą. Jis sušvelnina plaukus, todėl jie tiek šlapi, tiek sausi tampa lengvai šukuojami, drėkinami, tonizuojami ir apsaugoti nuo plaukų galiukų išsišakojimo.

Kaukė ilgiems ir ploniems plaukams ELGON Primaria Diamond Mask
Blizgesį ir apsaugą suteikianti kaukė ilgiems ir ploniems plaukams. Ši kaukė drėkina ir atkuria plaukų struktūrą, apsaugo ilgus plaukus nuo džiovinimo ir šukavimo.

 


 Šių prekių ieškokite ŠIA NUORODA.