Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-01-07 Yantra Twin-flex šlepetės – taškinis masažas kiekviename žingsnyje!

            Akupunktūros terapija (arba kitaip taškinis masažas) meditacijai ir savigydai buvo praktikuojama Kinijoje, Indijoje jau daugiau kaip prieš 5000 metų. Tradicinėje Kinijos medicinoje yra 365 akupresūros taškai, išsidėstę maždaug 12 kūno centrų (meridianų). Senuosiuose kinų rankraščiuose galima rasti informacijos apie adatų lovas, kurios buvo naudojamos siekiant gydyti ir sukurti pusiausvyrą tarp kūno ir proto, didinti sąmoningumą. Taškinis masažas – puiki išeitis skubančiam, dirbančiam žmogui, kuris nori būti žvalus, sveikas ir energingas, taip pat atsipalaiduoti namuose.
          Taškinis pėdų zonos savimasažas teigiamai veikia visą organizmą – pėdų taškus aktyvinančios, kraujotaką gerinančios(ir padedančios nešalti pėdoms) guminės šlepetės „Yantra Twin-flex“pagamintos iš gamtai nekenksmingų medžiagų,labai lengvos – sveria tik 85g!Galite nešioti Yantra Twin-flex šlepetes  kiekvieną dieną!
             Šlepetės gali būti naudojamos namuose, baseine, keliaujant ar atostogaujant prie jūros.Šlepetės tinkamos ir vaikams, 30-45 dydžiai, 5 spalvos, kaina 45 Lt.


             Iki vasario 28 dienos vyksta Yantra Twin-Flex šlepečių AKCIJA – jų kaina dabar tik 38 Lt!

          „Jei šąla galūnės, kuo dažniau masažuokite zonas, kur yra daugiausia akupunktūrinių taškų – tai pėdos, delnai ir ausys. Trinkite, maigykite rankomis, pasitelkite kitokias turimas priemones. Svarbiausia, kad šios zonos būtų masažuojamos kasdien, galima net kelis kartus per dieną. Tuomet centrinė nervų sistema, kaip reakcija į dirgiklį, siunčia daugiau kraujo į tas vietas, kad subalansuotų vidaus organų veiklą, atstatytų organizmo pusiausvyrą.“

Masažo specialistė, kūno terapeutė Rasa Mažionienė.

 

Šių prekių ieškokite ŠIA NUORODA.