Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-12-19 Gražūs ir sveiki nagai

          

          Sveiki ir gražūs nagai yra svarbi kiekvienos moters įvaizdžio dalis. Tvirti ir dailiai nulakuoti nagai leidžia labiau pasitikėti savimi. Taip pat negalime pamiršti, jog nagai – žmogaus sveikatos atspindys. Dėl šių priežasčių nagais reikia nuolat rūpintis ir tinkamai prižiūrėti.

1. Drėkinimas. Kiekvieną vakarą prieš miegą įtrinkite nagus ir odą aplink juos –  vazelinu. Taip pat galite naudoti ricinos aliejų ar alyvuogių aliejų. Jie puikiai drėkina, maitina nagus ir minkština odą.
2. Pirštinės. Būtinai dėvėkite gumines pirštines dirbant namų ruošos darbus, kadangi valikliai, cheminės priemonės labai kenkia nagams. Nepamirškite prieš užsidedant pirštines pasitepti kremu. Tokiu būdu apsaugosite nagus nuo žalingo poveikio.
3. Džiovinimas. Reikėtų džiovinti rankas bent 2 minutes po indų plovimo bei maudymosi. Taip sumažinsite grybelinės infekcijos riziką.
4. Masažas. Masažuokite nagus ir odą aplink juos, nes taip pagerinsite kraujotaką. Nagai greičiau augs ir bus stiprūs bei spindintys.
5. Dildžiavimas. Negalima nagų dildyti smarkiai brūžinant pirmyn ir atgal. Tai darykite viena kryptimi, nuo kampo iki kampo. Niekada nedildžiuokite nagų iškart po maudymosi, nes tada nagai būna ypač silpni ir greičiau lūžta.
6. Mityba. Gerkite daug vandens ir valgykite maistą su kaliu ir kalciu. Taip pat į valgiaraštį įtraukite pieną ir kietai virtą kiaušinį, nes jie turi daug cinko, kuris stiprina nagus.
7. Valiklis. Naudokite nagų lako valiklį, kurio sudėtyje būtų kuo mažiau acetono. Jis labai sausina nagus.
8. Vonelė.  Keletą kartų per savaitę pasidarykite vonelę rankoms su jūros druska, alyvuogių aliejumi ar citrinos sultimis. Procedūros trukmė – 10-15 minučių.
9. Kokybė. Naudokite kokybiškas nagų priežiūros priemones. Pigūs nagų lakai, valikliai kenkia nagams.

             KaipSmilga.lt Jums siūlo įsigyti ricinos bei alyvuogių aliejų, kurie padės rūpintis nagais.

Ricinos bazinis aliejus, nerafinuotas, šalto spaudimo, 100 ml

 

Ricinų aliejus naudojamas nagų, veido odos, antakių, blakstienų, plaukų priežiūrai. Jis puikiai mažina smulkias raukšleles, maitina, minkština odą bei naikina pigmentines dėmes. Taip pat jis naudingas sveikatai.

 

 

Alyvuogių bazinis aliejus, nerafinuotas, šalto spaudimo, 100 ml

 

Nuolat vartojant alyvuogių aliejų teigiamai veikiama oda, stabdomas organizmo senėjimo procesas.  Pirmą kartą šaltai spaustame alyvuogių aliejuje yra daug nesočiųjų rūgščių, natūralaus vitamino E, jis išsiskiria antioksidaciniu poveikiu. Odą maitina, suteikia jai drėgmės. Naudojamas kaip plaukų kaukė, suteikia plaukams žvilgesio, juos atgaivina. Puikiai nuvalo veido odą, makiažą.

 

 


 Šių produktų ieškokite ŠIA NUORODA.