Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2013-03-15 Kaip tinkamai prižiūrėti rankas ir nagus?

Visos norime didžiuotis gražiomis ir švelniomis rankomis bei sveikais ir tvirtais nagais. Juk į rankas ir nagus dažniausiai krypsta mūsų žvilgsnis. Taigi kaip juos prižiūrėti, kad būtų malonu pačiai pasižiūrėti ir nebaisu kitiems parodyti?

 

Kaip turėti gražias ir švelnias rankas?

* Po rankų plovimo būtina gerai jas nusausinti ir patepti drėkinamuoju kremu, kurį reikia kruopščiai įtrinti į rankas ir nagus.

* Plaunant indus, skalbiant ar tvarkant namus būtina dėvėti gumines pirštines, kurios padės apsaugoti rankų odą ir nagus.

* Kartą per savaitę reikėtų rankas nušveisti su šveitikliu bei pasidaryti rankų kaukę.

*  Prieš miegą patepti rankas maitinamuoju kremu, o siekiant geresnių rezultatų užtepus kremą reikėtų užsidėti medvilnines pirštines ir palikti nakčiai.

 

Stiprūs ir sveiki nagai

* Nepatartina nagų kirpti žirklėmis, geriau jas nudildyti dilde.

* Negalima nagų dildyti smarkiai brūžinant pirmyn ir atgal. Tai darykite viena kryptimi, nuo kampo iki kampo.

* Niekada nedildžiuokite nagų iškart po maudymosi, nes tada nagai būna ypač silpni ir greičiau lūžta.

* Naudokite nagų lako valiklį, kuriame būtų kuo mažiau acetono, kuris sausina nagus.

* Venkite nagų lako laupiojimo.

* Naudokite nagų aliejuką ir apsauginį tvirtinamąjį laką. Taip pat patartina kiekvieną vakarą prieš miegą įtrinti nagus ir odą aplink juos – vazelinu.

* Naudokite kokybiškas nagų priežiūros priemones.

* Neignoruokite nagų, pastebėjus pažeidimus jais pasirūpinkite.

* Puiki nagų stiprinimo priemonė – citrina. Perpjaukite ją per pusę, į minkštimą suleiskite nagus ir palaikykite 3-5 minutes.

 

 

 

Dildžių įvairovė ir pasirinkimas

Nagų dildė yra labai naudinga priemonė, kurią gali nusipirkti kiekvienas ir jų yra labai didelis pasirinkimas pagal kiekvieno poreikius. Dildžių yra įvairių tipų, kurios rūšiuojamos pagal medžiagą, iš kurios yra pagamintos. Pagrindinės dildės yra keramikinės, stiklinės, kartoninės, metalinės, krištolinės. Sveikiausios ir tinkamiausios nagams yra stiklinės dildės, kurios yra minkščiausios ir nepažeidžia nagų plokštelių. Jei nagai trapūs ir sluoksniuojasi, naudokite krištolinę dildę. Jų paviršiaus grūdeliai labai smulkūs, todėl jie beveik negadina nagų plokštelių. Nepamirškite periodiškai keisti nagų dildę. 

Liaudiški patarimai

* Norint, kad rankos suminkštėtų pasidarykite ramunėlių, šalavijų, liepžiedžių nuovirą. Karštą nuovirą supilkite į dubenėlį ir 10-15 minučių palaikykite jame rankas. Po to nušluostykite servetėle arba rankšluosčiu ir patepkite riebiu kremu.

* Taip pat galite rankas patrinti agurko gabalėliu arba sudrėkinti vandeniu, kuriame virė bulvės.

* Puiki rankų kaukė – šaukštelis medaus, gerai ištrintas su šaukšteliu alyvuogių aliejaus. Ją reikėtų palaikyti 10-15 minučių