Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2011-09-20 Kaip jaustis lieknai ir tuo pačiu kovoti su celiulitu?

Kamuoja celiulitas? Ar norite jo išvengti ateityje?
Norite pabrėžti kūno linijas?
Ar įmanoma kovoti su šiuo nemaloniu reiškiniu saugiai, patogiai ir veiksmingai?
Dabar tai įmanoma!
Nepaneigiamas faktas yra tai, kad visi norime atrodyti geriau ir patraukliau. Daugelis kosmetikos kompanijų pasinaudojo tuo ir išrado priemones, padedančias atrodyti dailiau, patraukliau.Vienas svarbiausių aspektų šioje sampratoje yra odos priežiūra.
Tačiau šį kartą apžvelgsime ne veido ar rankų odos priežiūros ypatybes, o labai aktualias šlaunų ir kojų odos priežiūros galimybes, bei labiausiai odos išvaizdai kenkiantį celiulitą.
Celiulitas, lipodistrofija (cellulite) – tai specifinis odos riebalinio audinio pokytis, dėl kurio oda tampa gruoblėta, nusėta duobutėmis, todėl primena apelsino žievelę.
Poodiniams gumbeliams didėjant jie plinta į šonus, tempdami su oda jungiančias skaidulines struktūras ir suteikia odai „apelsino žievelės“ išvaizdą.
Celiulitas vystosi laipsniškai. Sunkiausiai gydomos vėlyvos stadijos, todėl jį nuolat reikia stebėti ir laiku imtis priemonių.
Tad kaip gi galima kovoti su šiuo nemaloniu reiškiniu- celiulitu?
Paprastas, patogus ir veiksmingas būdas yra mikromasažinių kelnaičių dėvėjimas. Judesio dėka šios kelnaitės ar marškinėliai, kurie puikiai apspaudžia kūną, unikalaus audinio dėka nuolat masažuoja odą, ko pasekoje oda tampa vis lygesnė ir sveikesnė.
Italų gamybos FarmaCell® yra visa serija šortukų, kelnių ir apatinių marškinėlių, pagamintų iš patentuotos “kvėpuojančios” mikromedžiagos, kurios unikalaus pynimo bei smulkių bangelių dėka atliekamas subtilus bet efektyvus masažas odai. Ši medžiaga buvo sukurta specialiai celiulito paveiktos odos gydymui.
FarmaCell® prisitaiko prie kūno, atpažįsta kritines vietas ir, iškilių bangelių, esančių audinio vidinėje pusėje, dėka švelniai įsįspaudžia į odą. Tokiu būdu judant šis unikalus audinys su švelnia kompresija atlieka nuolatinį mikromasažą, bei suaktyvina mikrocirkuliaciją.
Dar tikresnis efektas bus naudojant apatinius kartu su Farmacell anticeliulitiniu kremu.
Farmacell masažuojančių kelnaičių ir Anticeliulitinio kremo Farmacell Plus dėka veiksmingai sumažinsite pilvuko, šlaunų ir klubų apimtis. Ši anticeliulitinė programa tiesiogiai veikia riebalines sankaupas todėl apatinė kūno dalis tampa stangresnė ir lieknesnė. Kremo ir kelnaičių kombinacija užtikrina efektyvų gydymą, kadangi šalina žalingus toksinus bei didina odos cirkuliaciją.

Kokius stebuklus atlieka Farmacell? :
• Naikina celiulito sukeltus defektus
• Siluetas tampa lieknesnis
• Pagerina kraujo cirkuliaciją
• Pašalina kenksmingus toksinus
• Lengvo ir švelnaus masažo dėka kremas įsigeria giliau, todėl efektyviau veikia celiulitą.
Kaip veikia masažuojančios kelnaitės ir anticeliulitinis kremas?
Farmacell kelnaičių ir kremo kombinacija lieknina, tonizuoja bei naikina celiulitą dviem būdais. Farmacell Plus kremą paprasta ir lengva naudoti užtepant ant celiulito pažeistų vietų kelis kartus per dieną. Masažuojančios kelnaitės patogiai apgaubiančios pilvuką, šlaunis ir klubus gali būti dėvimos po įprastais rūbais, o kol patogiai dėvite kelnaites yra įmasažuojamas anticeliulitinis kremas. Kelnaičių specifinės elastinės bangelės atlieka švelnų masažą, o patentuota “kvepuojanti” medžiaga leidžia odai kvepuoti ir vėsina.
Kaip veikia anticeliulitinis kremas?
Anticeliulitinio kremo veiksmingumas įrodytas atlikus klinikinius tyrimus. Cinamonas ir rozmarinas, pasižymintys taip pat ir kaip antioksidantai, veikia greitai ir efektyviai naikina riebalų sankaupas. Klinikinių tyrimų metu įrodytas smulkių kraujagyslių mikrocirkuliacijos suaktyvėjimas, ląstelių prisotinimas deguonimi, kurio trūkumas yra pagrindinės celiulito atsiradimo priežastys. Kai kremas pilnai įsigeria juntama vidinė šiluma.
Kas nutinka kai naudojamos kelnaitės kartu su anticeliulitiniu kremu?
Masažuojančių kelnaičių specifinis audinys yra specialaus audimo su mikro masažuojančiomis bangelėmis. Šios bangelės ne tik masažuoja odą siekiant suaktyvinti cirkuliaciją, tačiau ir padeda kremui prasiskverbti giliau, todėl efektyviai ir greitai naikinamas celiulitas. Matomi rezultatai pasiekiami jau po 8 savaičių.
Visos Farmacell kelnės bei marškinėliai yra priskiriami I medicinei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai įrodė veiksmingumą gydant celiulitą.
FarmaCell® apjungia kelias produktų linijas :
FarmaCell® Basic - mikrofibros masažuojančios kelnaitės ir marškinėliai su mikromasažo sistema.
FarmaCell® Shape - mikrofibros masažuojančios kelnaitės ir marškinėliai su mikromasažo sistema formuojantys figūrą.
FarmaCell® Silver- mikrofibros masažuojančios kelnaitės su sidabro gijomis X-Static®, turinčiomis ypatingą savybę aktyvinti mikrocirkuliaciją.
FarmaCell® Milk - mikrofibros masažuojančios kelnaitės su pieno gijomis, turinčiomis drėkinamąjį bei natūralų bakteriostatinį poveikį.

Daugiau informacijos apie produktus rasite čia: www.kaipsmilga.lt/gamintojai/farmacell-oxid/