Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-02-03 Su V-care formuojančiais apatiniais - dailesnė figūra akimirksniu!

Pristatome Jums figūrą formuojančius V-care drabužius, norinčioms nuostabiai atrodyti kiekvieną dieną. 

Singapūro mokslininkai atrado būdą, kaip padėti moterims greičiau pakoreguoti savo kūno formas! Nauji V-care koreguojantys drabužiai pagaminti iš labai elastingo audinio su taip vertinamu bambuko pluoštu – audinys tamposi net iki 300% procentų ir tinka 40-90 kg svoriui. Apsirengus drabužiai kūno apimtis iš karto sumažina iki 5 cm!

V-care glaustinukių, šortų ir ilgų tamprių audinyje yra įaustos specialios modeliuojančios Push-up juostos, kurios padeda formuoti lieknesnį siluetą – pakelti krūtinę, prispausti pilvuką, sumažinti liemens, klubų, šlaunų apimtis. Visuose drabužiuose beveik nėra siūlių, jie yra ypač patogūs ir nepastebimi, taigi juos galima vilkėti vienus arba po kitais rūbais.

Drabužių efektyvumą lemia ypatingos struktūros audinys su biokeramika – akimi matomi audinio vidinėje pusėje esantys kristalai veikia nukreipdami kūno skleidžiamus infraraudonuosius spindulius atgal į Jūsų odą taip sukurdami šildomąjį efektą bei tuo pat metu atlikdami švelnų probleminių vietų masažą. Šis nuolatinis mikromasažas gali padėti pagerinti odos būklę, kraujotaką, pagreitinti medžiagų apykaitą, pašalinti toksinus, sudeginti riebalines sankaupas ir taip veiksmingai kovoti su celiulitu.

Kuo ypatingas bambuko audinys? Bambukas pasaulyje vadinamas „Juoduoju briliantu“ ir yra vertinamas už  jame esančius naudingus elementus, svarbius mūsų sveikatai. Gaminiai iš pluošto, išgaunamo iš bambuko anglies, yra ypatingai minkšti ir švelnūs. Jie nealergizuoja, labai gerai sugeria vandenį, o tai labai svarbu itin gausiai prakaituojantiems žmonėms. Taip pat bambuko pluošto privalumai – labai geras oro laidumas ir temperatūros reguliavimas: kai šilta, bambuko pluoštas plečiasi ir leidžia odai kvėpuoti, orui atvėsus, jis susitraukia ir sulaiko kūno šilumą. Bambuko anglies audinys turi antimikrobinių ir antigrybelinių savybių, nesugeria nemalonių kvapų.

V-care koreguojantys drabužiai tinka ir moterims, dirbančioms stovimą darbą, taip pat moterims po gimdymo, kurios nori greičiau atstatyti savo kūno formas. V-care drabužiai yra vieno dydžio, tinka 40-90 kg svoriui. Geresnis veiksmingumas ir rezultatai pasiekiami V-care apatinius drabužius nešiojant ilgesnį laiką bei sportuojant ar atliekant kitą fizinę veiklą.

Visą vasario mėnesį V-care timpų kaina 229 Lt, o pristatymasLietuvoje nemokamas.

Tai puiki dovana Šv. Valentino dienos proga!

V-care produktus galite rasti čia