Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Naujienos ir straipsniai

2012-02-15 Naujas kilogramų „tirpdymo“ receptas - Žalia kava

 Kas yra žalioji kava?
Tai – absoliuti naujovė ir puiki išeitis tiems, kurie nori numesti svorio. Žalioji kava pasaulyje yra itin populiari ir padėjo tūkstančiams žmonių. Tai yra praktiškai ta pati įprasta tirpioji kava ir pasižymi tokiu pat svaiginančiu aromatu bei nepakartojamu skoniu. Jos spalva nėra žalia, jos skonis yra kaip ir įprastos kavos, tačiau ji išsiskiria tuo, kad joje yra žaliosios kavos ekstrakto.

Ypatingajame žaliosios kavos pupelių ekstrakte yra chlorogeno rūgšties, kuri yra pagrindinis aktyvusis žaliosios kavos komponentas. Skrudinant kavą tradiciniais metodais kavos pupelės praranda didžiąją dalį rūgščių, kurių yra neskrudintose kavos pupelėse.
 Kaip veikia žalioji kava?
Žalioji kava gali sumažinti gliukozės poreikį, reguliuoti ir kontroliuoti cukraus kiekį organizme. Dėl šios priežasties gerdami žaliąją kavą vis mažiau norėsite saldumynų.
Be to, žalioji kava gali sumažinti riebalų atsargas organizme ir kiekvieną kartą po valgio atsigėrus kavos, organizmas verčiamas ieškoti energijos šaltinių, jais tampa pertekliniai riebalai, tad organizmas pradeda efektyviai deginti riebalus.
  
 Žaliosios kavos privalumai
Žalioji kava gali padėti efektyviai ir patogiai numesti svorio, nes ją galite gerti bet kada ir bet kur. Jos paruošimui nereikia daug laiko ir ypatingų priemonių, o tai yra ypač svarbu kasdien daug dirbantiems žmonėms. Kava pakuojama patogiuose maišeliuose, Jums tereikia įsidėti kavos į puodelį ir užpilti karštu vandeniu.
Šią kavą galite gerti ir su pienu, tačiau rekomenduojama gerti su liesu pienu. Kavos galite pasigaminti namuose ir nusinešti termose į darbą bei per pertraukėles tarp darbų pagurkšnoti.
Pradėkite dieną pasisėmę energijos iš gamtos

Žalioji kava yra 100 % natūrali. Tai visiškai natūralus maisto papildas, kurio sudėtyje yra tik augalinės kilmės ekstraktai.
Žalioji kava yra jaunystės eliksyras.
 
 Įprasta kava garsėja tuo, kad jos sudėtyje yra gausybė antioksidantų, kurie padeda išsaugoti jaunystę. Žaliojoje kavoje šių antioksidantų yra kur kas daugiau! Taip yra dėl chlorogeno rūgšties, kurios žaliosios kavos sudėtyje yra kur kas daugiau nei skrudintoje kavoje. Taip pat kiekviename žaliosios kavos puodelyje yra gausu stiprių antioksidantų polifenolių, dar vadinamų flavonoidais ir garsėjančių savo teigiamomis savybėmis. Be kitų teigiamų savybių žalioji kava:
•    lėtina senėjimo procesus;
•    padeda įveikti nuovargį;
•    saugo kraujagysles nuo užsikimšimo;
•    iš organizmo pašalina žalingas medžiagas;
•    stiprina imuninę sistemą.

Taigi, būkite žvalūs ir dailinkite kūno formas gerdami žaliąją kavą.

VARTOJIMAS: suaugusiems žmonėms po vieną pakelį. 1 pakelį Green Coffee užpilti 100ml verdančiu vandeniu, išgerti paruošto Green Coffee gėrimo ryte arba vidudienį. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos suvartoti paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti sausoje, VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE vietoje, kambario temperatūroje.Netinkamas asmenims iki 18 metų, nėščioms ar maitinančioms moterims. 
 REKOMENDACIJOS...
Turinčioms didesnį antsvorį, rekomenduojama pradėti nuo Green Coffee 800, vėliau pereiti prie Green Coffee 800+ ar Green Coffee 1000;
Norinčioms numesti 2-5 Kg, rekomenduojame pradėti nuo Green Coffee 800+,  Green Coffee 1000, Maximum Slim arba Brown Creamy Coffee.
Jeigu jūsų kūnas greitai prisitaiko prie kavyčių poveikio ir svoris ima kristi lėčiau, rekomenduojame vartoti Brown Coffee ir Green Coffee 1000 pakaitomis – vieną dieną rudą kavytę, kitą dieną žalią.
Kava Green Coffee Pure Black skirta žmonėms, kurie mėgsta nebalintą juodą kavą.

Maximum Slim skirta žmonėms, kurie mėgsta kavą be kofeino (sudėtis analogiška kaip Green Coffee 1000 ar Green Coffee 800+)
Brown Creamy Coffee skiriasi nuo Green Coffee kavų grupės, nes joje pagrinfinė veiklioji medžiaga konjuguota linolo rūgštis, kuri gali padėti deginti riebalus ir garcijos vaisius, kuris gali padėti mažinti apetitą.
Acai Berry skiriasi nuo Green Coffee kavų grupės, nes joje pagrindinė veiklioji medžiaga yra  Euterpe Oleracea vaisiai (Acai palmės ougos), kurios gali padėti kontroliuoti svorį.
Kad svoris nesugrįžtų, rekomenduojama suvartoti bent 2 kavyčių pakuotes.