Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

-27%
Paaukštinto liemens formuojančios figūrą kelnaitės Oakeysi

Paaukštinto liemens formuojančios figūrą kelnaitės Oakeysi

Prekės kodas: 125533

Paaukštinto liemens kelnaitės su medvilne formuoja pilvą ir klubus bei pakelia sėdmenis. Platus juosmuo suspaudimo dėka sumažina alkio jausmą.

37,00 € 27,00 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Paaukštinto liemens kelnaitės su medvilnės gijomis formuoja pilvą ir klubus bei pakelia sėdmenis. Paaukštinto liemens elastinė juosta ir dvigubo sluoksnio platus elastinis juosmuo yra ypač patogus ir neleidžia rūbui riestis.
Figūros formavimas dėvint šiuos apatinius visų pirma yra malonus įprotis. Idealus siluetas džiugins dėvint po rūbais patogius baltinius,  kurie malonūs kūnui nes pagaminti iš natūralaus pluošto.
Kelnaitės sukurtos siekiant suformuoti siluetą nepamirštant pagrindinių savybių, kurios teikia malonumą dėvint. Tai švelnumas, patogumas ir praktiškumas.
Oakeysi sukūrė novatoriškus prabangius formuojančius figūrą apatinius, kurie formuoja, lieknina ir turi vadinamą push-up pakeliantį efektą.
Medvilnė kartu su poliesterio pluoštu yra naujausias mokslinių tyrimų rezultatas, kuris ir buvo panaudotas kuriant  patogią, kvėpuojančią ir neerzinančią odos medžiagą, kuri leidžia odai kvėpuoti ir palaiko nekintamą kūno temperatūrą.
Dėl specialaus poliesterio pluošto prakaitas pašalinamas nuo odos paviršiaus siekiant išvengti nemalonaus kūno kvapo.
Plokščios siūlės, todėl apatiniai nematomi po drabužiais.


Sudėtis: 42% Co-Medvilnė; 29% PL-Poliesteris; 18% PA-Nailonas; 11% EA-Elastanas.

Populiariausios žymės