Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Anticeliulitiniai marškinėliai Basic Vest Classic

Anticeliulitiniai marškinėliai Basic Vest Classic

Prekės kodas: 120236

Mikrofibros mikromasažiniai anticeliulitiniai marškinėliai veiksmingai lygina odą ir sėkmingai naikina celiulito sukeltus defektus, gali būti dėvimi kaip apatinis trikotažas.

19,40 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

FarmaCell Basic marškinėliai su mikrofibra bei unikalaus pynimo mikromasažo sistema. Šis išskirtinis „kvėpuojantis“ elastinis audinys vykdo nuolatinį mikromasažą, minkština odą ir veiksmingai kovoja su celiulito sukeltais defektais, pagerina mikrocirkuliaciją ir sumažina riebalines sankaupas bei šalina toksinus. Šis audinys stimuliuoja poodinę cirkuliaciją, tokiu būdu oda tampa lygesnė ir stangresnė.
Visi anticeliulitiniai bei formuojantys siluetą modeliai buvo pagaminti, naudojant naujausių technologijų mašinas, turinčias besiūlę mezgimo technologiją, kuri garantuoja maksimalų komfortą ir patvarumą dėvint gaminius. Kelnaičių ir marškinėlių vidinėje pusėje nėra siūlių bei varginančių etikečių.
Basic linijos marškinėliai pagaminti naudojant Sanitized® technologiją, kuri užtikrina antibakterinę funkciją, veiksmingą apsaugą nuo alergijos ir visišką higieniškumą, kuris yra ypač svarbus atsižvelgiant į medžiagos sąlytį su intymiomis kūno vietomis. Geriausių rezultatų pasiekiama dėvint FarmaCell ant nuogo kūno.
Šie apatiniai puikiai priglunda ir yra su tokia nedidele kompresija, kad net nejuntami ant kūno.
Masažuojančių marškinėlių specifinis audinys yra specialaus audimo su mikro masažuojančiomis bangelėmis. Šios bangelės ne tik masažuoja odą siekiant suaktyvinti cirkuliaciją, tačiau ir padeda anticeliulitiniam kremui prasiskverbti giliau, todėl patartina kartu su marškinėliais naudoti Farmacell Plus anticeliulitinį kremą, tuomet gaunamas efektyvesnis rezultatas.
Farmacell gaminiai yra priskiriami I medicininei klasei. Atlikti klinikiniai tyrimai patvirtino veiksmingumą gydant celiulitą.

Sudėtis:
92% Mikro poliamidas, 8% Elastanas.

Populiariausios žymės