Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Silver Wave Top mikromasažiniai marškinėliai atvira krūtine

Silver Wave Top mikromasažiniai marškinėliai atvira krūtine

Prekės kodas: 150005

Silver Wave Top mikromasažiniai marškinėliai atvira krūtine

59,90 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Pristatome Solidea naujieną iš jau klienčių pamėgtos ir ypač populiarios Silver Wave linijos – mikromasažinius marškinėlius atvira krūtine bei rankovėmis iki alkūnių. Jie ne tik iš karto lieknina bei formuoja gražesnes liemens, pažastų ir rankų linijas, bet dėka mikromasažinio poveikio dailina odą bei ir mažina celiulitą.

  • Pagaminti iš specialios faktūros patentuoto audinio su trimatėmis bangelėmis, kurios Jums judant nuolat masažuoja problemines kūno vietas taip skatindamos kraujotaką, gražindamos odą bei mažindamos celiulitą
  • Į audinį įaustos anktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam prakaito kvapui.
  • Dėl savo struktūros audinys itin gerai kvėpuoja ir išgarina prakaitą, todėl net ir sportuojant Jūsų oda išliks gaivi ir sausa.
  • Marškinėliai atvira krūtine, tad patogiai ir laisvai su jais jausis net ir ypač didelę krūtinę turinčios merginos ar moterys
  • Ypač tinka toms, kurias vargina rankų (žąstų) celiulitas ar paglebusi rankų bei pažastų srities oda.

Mes išbandėme! / Praktinis gidas

Neišsigąskite žiūrėdamos į nuotrauką – marškinėliai tikrai nėra tokie trumpi kaip matote ant modelio. Tinkamai pritaikius jų  ilgis kaip įprastų marškinėlių – maždaug iki klubų kauliukų. Nepamirškite, kad marškinėlius reikia rengtis per apačią – taip jie ne tik lengviau apsirengiami, bet ir gražiau formuoja liemens liniją, netgi šiek tiek pakelia krūtinę.

Kaip pasirinkti tinkamą dydį

Populiariausios žymės