Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

-57%
Koreguojančios pėdkelnės su kofeinu MY SHAPES 40den, juodos sp.

Koreguojančios pėdkelnės su kofeinu MY SHAPES 40den, juodos sp.

Prekės kodas: 110589

Kad kojos būtų puikios formos!

14,00 € 6,00 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Koreguojančios pėdkelnės su kofeinu MY SHAPES 40 den

My Shapes – kad kojos būtų puikios formos!

Pėdkelnės My Shapes turi drenuojantį ir odą drėkinantį poveikį. Audinio mikrokapsulės prisotintos veikliosiomis medžiagomis, kurios stimuliuoja odos audinius. Kofeinas skatina riebalų deginimą, plaušenių aliejus daro odą elastinga, o sviestmedžio sviestas atstato odos audinius. Bandymais įrodyta, jog šios Italijoje gaminamos pėdkelnės detoksikuoja, stangrina ir drėkina odą.

My Shapes pėdkelnės pagamintos naudojant EMANA® – specialaus siūlo technologiją. EMANA® – tai poliamido PA-66 siūlas su biologiškai aktyviais mineralais, kurie yra integruoti į siūlo polimerines matricas. Šių siūlų sukūrimas atvėrė galimybes sukurti bioaktyvius  drabužius, kurie sustiprindami kraujo mirkrocirkuliaciją bei ląstelių metabolizmą, skatina naujo lygio sąveiką tarp audinio ir žmogaus odos. EMANA ® absorbuoja žmogaus kūno skleidžiamas infraraudonųjų spindulių bangas, vėliau išspinduliuodama jas kaip tolimąsias infraraudonąsias bangas (taip pat  žinomas kaip TIS), kurios sąveikaudamos su žmogaus kūnu jį stimuliuoja. Tolimųjų infraraudonųjų spindulių bangos – tai plika akimi nematomos elektromagnetinės bangos, kurioms būdinga žema energija ir mažas skvarbumas, todėl jos neturi jokio šalutinio poveikio biologiniams audiniams. Šios bangos stimuliuoja žmogaus organizmą sąveikaudamos su vandens molekulėmis, kurios sudaro net 70 % žmogaus kūno masės.

Kokie šio produkto privalumai?
Pirminis EMANA® produktų poveikis yra kraujo mikrocirkuliacijos ir ląstelių metabolizmo sustiprinimas, kas veda į antrinę naudą:

3. Kosmetinė nauda. Sustiprinama kolageno sintezė, padidinamas odos  elastingumas, kas veda į lygesnę, sveikesnę ir jaunesnę odą su mažiau matomais celiulito požymiais.
4.  Nešiojimo privalumai.  Dėl pieno rūšties išskaidymo, sumažinamas ir atitolinamas raumenų nuovargis, todėl tai aktualu sportuojant ar dirbant fizinį darbą. Stiprinama kūno termoreguliacija.

Ar yra kokios rekomendacijos galutiniam vartotojui?
Taip, norint pasiekti optimalią naudą, EMANA® pagrindu sukurtus drabužius reikia nepertraukiamai nešioti mažiausiai 6 valandas per dieną, 60 dienų iš eilės. Drabužiai gali būti naudojami dirbant, sportuojant ar kitomis progomis, jie priglunga lyg antra oda.

Anticeliulitinio poveikio testas: Bandymas atliktas su 18 žmonių per 21 dienos laikotarpį;  buvo naudojamos  (15 den /17dtex) tamprės. Tyrimas parodė, kad tamprės turėjo:
•    Detoksikuojantį, drenuojantį poveikį;
•    Odos elastingumo didinimą ir stangrinimąjį poveikį;
•    Liekninantį poveikį,  timpas dėvėjusios moterys atrodė 2 dydžiais lieknesnės;
•    Šlaunų apimties mažėjimą (iki 2,2 cm).

Dydžiai: S-L, spalva juoda.
Sudėtis: poliamidas 78%, elastanas su likra 22%
Priežiūra: skalbti rankomis švelniu valikliu, be baliklio. Negręžti ir netempti.

 

Populiariausios žymės