Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

SOLIDEA Silver Wave Corsaro

SOLIDEA Silver Wave Corsaro

Prekės kodas: 126001

Kelius dengiančios, problemines kūno vietas masažuojančios timpos.

45,50 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Norėtųsi sumažinti celiulitą ir pakoreguoti kūno formas? Jums padės Silver Wave Corsaro tamprės, kurias patogu dėvėti ir sportuojant, ir laisvalaikiu.

Silver Wave Corsaro tamprės

  • Pagamintos iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kurios lengvai įsispaudžia į odą ir nuolat masažuoja problemines Jūsų kūno vietas, taip mažindamos celiulitą ir skatindamos kraujotaką.
  • Dėka vidutinio stiprumo paskirstytos kompresijos iš karto formuoja dailesnes klubų ir sėdmenų linijas, prispaudžia pilvuką.
  • Į audinį įaustos aktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam kvapui.
  • Dėl savo struktūros audinys itin gerai kvėpuoja ir išgarina prakaitą, todėl net ir aktyviai sportuojant Jūsų oda išliks gaivi ir sausa.
  • Ilgis – žemiau kelių.
  • Su medvilniniu įsiuvu.

Silver Wave Corsaro timpos ypač veiksmingos sportuojant, tačiau tinka ir kasdieniniam nešiojimui. Sportuojant jos itin tinka po šortais ar teniso sijonėliu, o vasarą puikiai atrodo su lengvomis suknelėmis ir tunikomis. Jei diena itin karšta ar jei nuspręsite ant timpų mautis ilgas kelnes, nebijokite, kad kojos pradės prakaituoti – audinys prakaitą iškart išgarins. Vis tik atkreipkite dėmesį į tai, kad anticeliulitinis poveikis bus pastebimas tik tada, jei dėvėdamos timpas judėsite  - tik tada ir vyks mikromasažas. Ir nenustebkite, kai nusivilkusios tampres ant odos matysite bangelių "pėdsakus", kurie išnyks tik po kelių valandų. Jie tik patvirtina, kad mikromasažas tikrai buvo efektyvus.

Sudėtis: 80% poliamidas, 18% elastanas, 2% medvilnė

Spalvos:

 

Dydis: Renkantis tinkamą dydį rekomenduojama vadovautis ūgio ir svorio santykio lentele. Jeigu ūgio ir svorio santykis yra ties riba tarp dviejų dydžių, rekomenduojama pirmiausiai vadovautis svoriu.

Populiariausios žymės