Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Formas koreguojantys šortai V-CARE + Psyllium Dr. Popov 100 g

Formas koreguojantys šortai V-CARE + Psyllium Dr. Popov 100 g

Prekės kodas: 110041

Vilkėdamos naujuosius V-care bambuko pluošto šortus ne tik atrodysite lieknėsnės, tačiau laikui bėgant atsikratysite celiulito bei iš tiesų sulieknėsite!

19,00 €

Informacija apie prekę

Formas koreguojantys šortai V-CARE

V-care koreguojantys šortai pagaminti iš labai elastingo audinio su taip vertinamu bambuko pluoštu – drabužiai kūno apimtis iš karto sumažina iki 5 cm! Šortų audinyje yra įaustos specialios modeliuojančios Push-up juostos, kurios padeda formuoti lieknesnį siluetą – pakelti sėdmenis, prispausti pilvuką, sumažinti šlaunų apimtį, pagražinti kojų formą. Šiuose šortuose beveik nėra siūlių, todėl jie yra ypač patogūs ir nepastebimi, taigi juos galima vilkėti ir po kitais rūbais.

V-care šortų efektyvumą lemia ypatingos struktūros audinys – akimi matomi audinio vidinėje pusėje esantys kristalai veikia atlikdami švelnų probleminių vietų masažą. Šis nuolatinis mikromasažas gali padėti pagerinti odos būklę, poodinę kraujotaką ir taip padėti veiksmingai kovoti su celiulitu.

V-care drabužiai pagaminti iš labai elastingo audinio – audinys tamposi net iki 300% procentų, drabužiai yra vieno dydžio, tinka 40-90 kg svoriui. Geresnis veiksmingumas ir rezultatai gaunami V-care šortus nešiojant ilgesnį laiką bei sportuojant ar atliekant kitą fizinę veiklą.

Kuo yra ypatingas bambuko audinys? Bambukas pasaulyje vadinamas „Juoduoju briliantu“ ir yra vertinamas už  jame esančius naudingus elementus, svarbius mūsų sveikatai. Gaminiai iš pluošto, išgaunamo iš bambuko anglies, yra ypatingai minkšti ir švelnūs. Jie nealergizuoja, labai gerai sugeria vandenį, o tai labai svarbu itin gausiai prakaituojantiems žmonėms. Taip pat bambuko pluošto privalumai yra labai geras oro laidumas ir temperatūros reguliavimas – kai šilta, bambuko pluoštas plečiasi ir leidžia odai kvėpuoti, orui atvėsus, jis susitraukia ir sulaiko kūno šilumą. Bambuko anglies audinys turi antimikrobinių ir antigrybelinių savybių, nesugeria nemalonių kvapų.

Sudėtis: poliamidas 35%, bambuko pluoštas 40%, elastanas 25%
Priežiūra: Skalbti 30°C temperatūroje, nelyginti
Dydis: Vienas dydis, tinka 40-90 kilogramų svoriui
 

Populiariausios žymės