Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

-64%

Šortukai My Shapes EMANA

Prekės kodas: 110716

Naujos technologijos, aukštos kokybės itališki šortukai su infraraudonųjų spindulių pluoštu, kuris padės Jums lengviau koreguoti kūno formas!

47,50 € 17,00 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

Šortukai My Shapes Emana yra minkšti ir patogūs, idealiai tinka dėvėti kiekvieną dieną. Besiūlės technologijos dėka šortukai išlieka nepastebimi po bet kokiais drabužiais.


Kas yra EMANA®?
EMANA® – tai poliamido PA-66 siūlas su biologiškai aktyviais mineralais, kurie yra integruoti į siūlo polimerines matricas. Šių siūlų sukūrimas atvėrė galimybes sukurti bioaktyvius  drabužius, kurie sustiprindami kraujo mirkrocirkuliaciją bei ląstelių metabolizmą, skatina naujo lygio sąveiką tarp audinio ir žmogaus odos.

Kaip EMANA® veikia?
EMANA® absorbuoja žmogaus kūno skleidžiamas infraraudonųjų spindulių bangas, vėliau išspinduliuodama jas kaip tolimąsias infraraudonąsias bangas, kurios sąveikaudamos su žmogaus kūnu jį stimuliuoja.

Kas yra tolimųjų infraraudonųjų spindulių bangos?

Tai plika akimi nematomos elektromagnetinės bangos, kurioms būdinga žema energija ir mažas skvarbumas, todėl jos neturi jokio šalutinio poveikio biologiniams audiniams. Tolimųjų infraraudonųjų spindulių bangos stmimuliuoja žmogaus organizmą sąveikaudamos su vandens molekulėmis, kurios sudaro net 70 % žmogaus kūno masės.

Kokie šio produkto privalumai?

Pirminis EMANA®  produktų poveikis yra kraujo mikrocirkuliacijos ir ląstelių metabolizmo sustiprinimas, kas veda į antrinę naudą:
Kosmetinė nauda. Sustiprinama  kolageno sintezė, padidinamas odos  elastingumas, dėl to oda tampa lygesnė, sveikesnė ir jaunesnė, su mažiau matomais celiulito požymiais.  
Nešiojimo privalumai.  Dėl pieno rūgšties išskaidymo sumažinamas ir atitolinamas raumenų nuovargis, todėl tai aktualu sportuojant ar dirbant fizinį darbą. Stiprinama kūno termoreguliacija.

Rekomendacijos dėvėjimui:
Norint pasiekti optimalią naudą, EMANA® pagrindu  sukurtus drabužius reikia nepertraukiamai nešioti mažiausiai 6 valandas per dieną, 60 dienų iš eilės. Drabužiai gali būti naudojami dirbant, sportuojant ar kitomis progomis, jie priglunda lyg antra oda.
 

DydžiaiS, M, L, XL
SudėtisPoliamidas 75% , elastanas 25%
PriežiūraSkalbti rankomis švelniu valikliu, be baliklio. Negręžti ir netempti.

 

Populiariausios žymės