Aktyvaus poveikio modeliuojantis pilvo ir liemens kremas GUAM, 150 ml

Prekės kodas: 120017

Išskirtinai naujos kartos preparatas. Kremo sudėtyje esantys GUAM jūros dumbliai, kofeinas, vitaminas E ir fitoaugalinis kompleksas suaktyvina apykaitos procesus odos ląstelėse, skatina tarpląstelinio skysčio pertekliau pašalinimą.

23,00 €

Informacija apie prekę

Aktyvaus poveikio modeliuojantis pilvo ir liemens kremas GUAM

Išskirtinai naujos kartos preparatas. Kremo sudėtyje esantys GUAM jūros dumbliai, kofeinas, vitaminas E ir fitoaugalinis kompleksas suaktyvina apykaitos procesus odos ląstelėse, skatina tarpląstelinio skysčio pertekliau pašalinimą. Sumažėja liemens apimtis, oda tampa lygi ir stangri. Kremą galima naudoti kaip atskirą produktą. Norint pasiekti geriausią rezultatą, patariama naudoti dienomis tarp įvyniojimo procedūrų kartu su pilvo ir liemens kauke „Fanghi d'Alga GUAM”.

Naudojimas: Lengvais masažuojančiais judesiais užtepkite kremo ant pilvo ir liemen ir masažuokite, kol kremas visiškai įsigers. Patariama naudoti kiekvieną dieną, ne trumpiau kaip tris savaites. Procedūros metu ir po jos jaučiama šiluma ir nedidelis odos paraudimas yra normalūs reiškiniai ir gali trukti 30 – 40 minučių. Nerekomenduojama kremo naudoti nėštumo metu, ant jautrios arba pažeistos odos.
 

Populiariausios žymės