GUAM - Ypatingai greito poveikio anticeliulitinis kremas-kaukė, 300 g

Prekės kodas: 120614

Ypatingai greito poveikio anticeliulitinis kremas-kaukė

28,00 €

Informacija apie prekę

GUAM - Ypatingai greito poveikio anticeliulitinis kremas-kaukė, 300 g

Poveikis pastebimas jau po pirmojo naudojimo – pastebimai sumažėja klubų apimtis, oda tampa lygesnė, net labai glebi ir nusilpusi oda tampa stangresnė ir elastingesnė. 
Aktyviosios sudedamosios dalys: jūros dumblių ekstraktas, gebenės, pūslėtojo guveinio ir paprastojo kaštono ekstraktai, eteriniai citrinų ir raudonėlių aliejai. 
Naudojimo būdas. Lengvais masažuojančiais judesiais užtepkite kaukę ant klubų ir šlaunų odos, po to tampriai apsukite plėvele (patariame naudoti ruloninę maistinę plėvelę), palaikykite 10-15 minučių. Nuimkite plėvelę ir nuplaukite kaukės likučius vandeniu. Kad po procedūros nejaustumėte perštėjimo ir niežulio, būtinai naudokite stangrinamąją GUAM želę. Nedidelis odos paraudimas po procedūros yra normalus reiškinys. 
Naudojimo kursas: pirmąsias tris procedūras atlikite kiekvieną dieną, po to kas tris dienas. Iš viso 10-12 procedūrų. Vėliau pakaks vienos palaikančiosios procedūros vieną kartą per savaitę. 
Nerekomenduojame kaukės naudoti nėštumo metu, esant varikoziniam venų išsiplėtimui, silpniems kapiliarams ir labai jautriai odai. 

Populiariausios žymės