GUAM - Anticeliulitinis Kremas-Pieštukas Šaltoji Formulė, 75 ml

Prekės kodas: 120022

Dėl naujos intensyvios formulės šis kremas radikaliai veikia neestetiškai atrodančią celiulito pažeistą odą.

24,00 €

Informacija apie prekę

GUAM - Anticeliulitinis Kremas-Pieštukas Šaltoji Formulė, 75 ml

Labai aktyvi, greitai veikianti priemonė taškiniam celiulito sankaupų pašalinimui ir odos stangrumo atstatymui kojų, sėdmenų, liemens ir rankų srityse. Padeda suskaidyti riebalų ląsteles, formuoja lieknesnį siluetą, patempia odą ir saugo ją nuo senėjimo. Sudėtyje turi ypatingo dumblių GUAM ekstrakto, išgauto naujovišku BIOAKTYVAVIMO metodu  (užpatentuotas metodas, pagrįstas hidrolize ir fermentacija, leidžiantis išgauti maždaug tris kartus aktyvesnį GUAM  dumblių ekstraktą, nei išgautasis tradiciniu metodu). Patogus naudoti kelionėse. Neturi parabenų ir PEG.
Aktyvūs ingredientai: bioaktyvuotas dumblių GUAM ekstraktas, Kambodžos garcinijos ir karčiojo apelsino ekstraktai, kofeinas, mentolis, mentool. 
Naudojimo būdas. Atidžiai, nepažeidžiant pieštuko, nuimti apsauginį gaubtuvėlį, judinant jį iš vieno šono į kitą šoną, (žr. nuotrauką  įdėtiniame lape pakuotės viduje). Slystančiais judesiais preparatą užtepti ant probleminių vietų. Lengvas odos paraudimas ir šilumos bei šalčio jausmas procedūros metu ir po procedūros (iki 20 minučių) yra normali reakcija.
Dėmesio! Tepti tik ant sausos nepažeistos odos. Nenaudoti po vandens procedūrų. Iš karto po panaudojimo vengti saulės spindulių. Saugotis, kad nepatektų į akis ir gleivines. Laikyti vaikams nepasiekiamoje  vietoje.

Populiariausios žymės