GUAM Duo - Intensyvus anticeliulitinis kremas su šildomuoju efektu, 200 ml

Prekės kodas: 140019

Šalina celiulito požymius, atkuria odos stangrumą, padeda skysčių pasiskirstymui iš poodinio-riebalinio sluoksnio į kraujagyslių tinklą, kas gerina medžiagų apykaitos procesus ir suaktyvina riebalinių ląstelių skaldymąsi.

32,00 €

Informacija apie prekę

GUAM Duo - Intensyvus anticeliulitinis kremas su šildomuoju efektu, 200 ml

Šalina celiulito požymius, atkuria odos stangrumą, padeda skysčių pasiskirstymui iš poodinio-riebalinio sluoksnio į kraujagyslių tinklą, kas gerina medžiagų apykaitos procesus ir suaktyvina riebalinių ląstelių skaldymąsi. Natūralūs aktyvūs kremo komponentai, turtingi mikroelementais, amino rūgštimis ir peptidais gerina odos mitybą, dėl to oda tampa lygi ir švelni. Naulatos naudojant kremą figūra tampa lieknesnė.
Sudedamosios dalys: raudonųjų dumblių Gelidium cartilagineum ekstraktas, jūros šaltinio vanduo, šaltinis Noirmoutier, methylnicotinate (suteikia kraujagysles plečiantį ir šilumos poveikį, taip pat gerina kraujo apytaką, šalina skysčių perteklių ir toksinus), glikozaminoglikanai (GAGs), imbiero ekstraktas.

Naudojimo būdas: užtepkite kremo akt šlaunų ir sėmenų, lengvais masažiniais judesiais įmasažuokite iki visiško kremo įsigėrimo. Paraudimas ir lengvas perštėjimas po procedūros yra normalu. Dėmesio! Nenaudokite, jeigu oda jautri, trapūs kapiliarai, ant pažeistos odos. Saugokite, kad nepatektų ant gleivinės. 

Populiariausios žymės