Kremas nuo strijų GUAM, 150 ml

Prekės kodas: 120020

Itin efektyvus viso kūno odos ir krūtinės stangrinamasis ir atkuriamasis kremas. Kremo sudėtyje esantis dumblių GUAM ekstraktas, glikolio rūgštis (10%), vitaminas C ir natūralūs aliejai skatina kolageno sintezę, greitą epidermio atsinaujinimą.

35,00 €

Informacija apie prekę

Kremas nuo strijų GUAM

Itin efektyvus viso kūno odos ir krūtinės stangrinamasis ir atkuriamasis kremas. Kremo sudėtyje esantis dumblių GUAM ekstraktas, glikolio rūgštis (10%), vitaminas C ir natūralūs aliejai skatina kolageno sintezę, greitą epidermio atsinaujinimą. Strijos dingsta arba tampa beveik nepastebimos, o oda tampa stangresnė, lygesnė ir švelnesnė. Kremą taip pat rekomenduojama naudoti po kosmetinių krūtų operacijų, laikantis dietų ir baigus jų laikytis, nėštumo metu ir po gimdymo. Geriausių rezultatų pasiekiama, kai kremas naudojamas kartu su „Fanghi d'Alga GUAM” (išskyrus krūtų sritį) ir „Anticellulite Cream GUAM”.

Naudojimas: Reikiamą kiekį kremo užtepti ant probleminės odos ir masažuoti, kol kremas visiškai įsigers. Norint pasiekti geriausių rezultatų, patariama atlikti po 2 procedūras kiekvieną dieną.

Populiariausios žymės