GUAM Dren - Drenuojančio poveikio šveitiklis, 200 ml

Prekės kodas: 120037

Smulkios vulkaninės pemzos dalelės ir jūros druskos kristalai švelniai poliruoja odą ir pašalina negyvas epidermio ląsteles.

21,00 €

Informacija apie prekę

Drenuojančio poveikio šveitiklis GUAM Dren

Smulkios vulkaninės pemzos dalelės ir jūros druskos kristalai švelniai poliruoja odą ir pašalina negyvas epidermio ląsteles. Jūros dumblių ekstraktas aktyvina apykaitos procesus odos ląstelėse ir tokiu būdu sukuria drenuojantį efektą – perteklinis skystis iš giliųjų odos sluoksnių patenka į paviršinius odos sluoksnius ir yra pašalinamas. Natūralūs aliejai pasižymi drėkinančiu ir regeneruojančiu poveikiu, jie puikiai minkština ir maitina odą.

Sudėtis: jūros druska, dumblių ekstraktas, pemza, sviestmedžio aliejus, saulėgrąžų aliejus, makadamijos riešutų aliejus, kukurūzų aliejus, simondsijų aliejus, sezamo aliejus.

Naudojimas: Šveitiklį tepkite ant nuplautos kūno odos, švelniais sukamaisiais judesiais pamasažuokite. Palikite kelioms minutėms, po to nuskalaukite šiltu vandeniu, nenaudodami jokių prausimosi priemonių. Šveitiklio poveikis itin efektyvus, jei naudojamas po apsilankymo saunoje. Nerekomenduojama šveitiklio tepti ant gleivinės ir pažeistos, sudirgintos odos.

Populiariausios žymės