Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Pirkimo informacija

Prekes pristatome Lietuvoje bei siunčiame į užsienį. Be to, užsakymus galima patiems atsiimti ir mūsų ofise Kaune, Taikos pr. 141-302, tel. 8 679 56505. Detalesnę informaciją dėl pristatymo rasite žemiau.

Apmokėjimo sąlygos

1) Pirkėjas elektroninėje parduotuvėje KaipSmilga.lt gali atsiskaityti apmokant internetu per pasirinkto Lietuvos banko internetinės bankininkystės sistemą. Patvirtiname, kad šis apmokėjimo būdas yra visiškai saugus, nes yra atliekamas per mokėjimai.lt sistemą. Užbaigus pirkimo procesą, Pirkėjas automatiškai nukreipiamas į pasirinkto banko el. bankininkystės sistemą, kur Pirkėjui sugeneruojamas mokėjimas pagal jo pateiktą užsakymą. Už prekes Pirkėjas moka jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedęs į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žino tik pats pirkėjas. KaipSmilga.lt parduotuvė yra iškart automatiškai informuojama apie atliktą apmokėjimą ir pradedamas ruošti pirkėjo užsakymas išsiuntimui.

Patvirtiname, kad šis apmokėjimo būdas yra visiškai saugus, nes yra atliekamas per paysera.lt sistemą.

2) Įprastu banko pavedimu. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į mūsų sąskaitą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti KaipSmilga.lt užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:
Gavėjas: UAB "Curamus"
A/S: LT13 7044 0600 0820 8295
Bankas: AB SEB bankas
Įmonės kodas: 302594362
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

3) Apmokėjimas grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu. Pirkėjas už prekes grynaisiais pinigais gali sumokėti kurjeriui, kai jis pristato prekę. Jei Pirkėjui pristatymas nereikalingas, jis nori mokėti grynaisiais pinigais ar nenori mokėti pristatymo mokesčio, jis gali atsiimti prekes ir pats, adresu Taikospr. 141-302, Kaunas, tel.8 679 56505 (UAB "Curamus", prieš atvykdami pasiskambinkite susiderinti dėl užsakymo pasiėmimo). Užsakymas gali būti pateiktas per KaipSmilga.lt elektroninę parduotuvę arba el. paštu info@kaipsmilga.lt.

Prekių pristatymas

Priklausomai nuo Pirkėjo pasirinkimo, yra keli prekių gavimo būdai: Pardavėjas užsakytas prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali atsiimti prekes iš Pardavėjo pats.

1) Užsakymai, kurių vertė 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai! Užsakymams, kurių vertė 14,50 - 28,99 €, taikomas tik 1,75 e pristatymo mokestis visoje Lietuvoje. Užsakymams, kurių vertė iki 14,50 €, taikomas 2,60 € pristatymo mokestis.

Prekes pristatome su kurjeriu, pristatymas yra iki 4 d.d. (jei prekes turime sandėlyje, pristatome sekančią darbo dieną). Kurjeris susisiekia su Pirkėju dėl tikslaus pristatymo laiko Pirkėjo nurodytu telefonu.

2) Jei Pirkėjui pristatymas nereikalingas ar jis nenori mokėti pristatymo mokesčio, jis gali atsiimti prekes pats iš Pardavėjo adresu Technikos g.7, Kaunas  tel. 8 679 56505 (UAB "Curamus", prieš atvykdami pasiskambinkite). Už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu.

3) Norėdamos, kad prekės būtų pristatytos į užsienį, siųskite užsakymą el. paštu info@kaipsmilga.lt.

Pardavėjas prekes pristato arba perduoda Pirkėjui tik gavęs apmokėjimą.
Jeigu Pardavėjas neturi užsakytų prekių sandėlyje, jis apie tai informuoja Pirkėją telefonu arba el. paštu ir nurodo, kiek reikės laukti užsakytos prekės.

Pinigų grąžinimas

Daugiau apie pinigų grąžinimą skaitykite čia..

Pirkimo taisyklės

 

Kilus klausimams ar problemoms dėl pirkimo proceso, kreipkitės el. paštu info@kaipsmilga.lt arba tel. 8 679 56505.