Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Maisto papildas lieknėjimui CHILI BURN, 60 vnt.

Prekės kodas: 120655

Padeda deginti riebalus.

17,00 €

Informacija apie prekę

Chili Burn™ 60 tab.

Padeda deginti riebalus.
     
Chili Burn tablečių efektyvumo paslaptis slypi ypatingoje jų sudėtyje. Vienmetės aitriosiosi paprikos, imbieras, epigalokatechino galatas iš žaliosios arbatos ekstrakto, krapų ekstraktas suaktyvina medžiagų apykaitą ir pagreitina susikaupusių riebalų deginimą. Klinikinės studijos, publikuotos moksliniame žurnale „Obesity" („Nutukimas"), parodė, kad šios veikliosios medžiagos, kurių yra ir Chili Burn tabletėse, efektyviai mažina riebalų masę organizme, o tuo pačiu ir kūno svorį.

Startas
Chili Burn veikimo principas yra labai paprastas - jūs tai esate patyrę valgydami pikantiškus ir aštrius valgius, pavyzdžiui, aštrią meksikietišką picą su jalapeno pipirais ar aštrius patiekalus su kariu. Šis principas vadinamas „medžiagų apykaitos stimuliacija padedant aštriam maistui". Aštrūs prieskoniai, tokie kaip vienmetė aitrioji paprika ir imbieras, priverčia jūsų medžiagų apykaitos sistemą veikti didžiausiu greičiu. Šios medžiagos kartu su epigalokatechino galatu iš žaliosios arbatos ekstrakto ir krapų ekstraktu medžiagų apykaitos variklį užveda taip, kad jūs sudeginate daug daugiau kalorijų nei gaunate su maistu.

Trigubas efektas
Chili Burn tablečių sudėtyje yra ir pipirmėčių aliejaus - jis mažina pilvo pūtimą ir dujų kaupimąsi, gerina virškinimą. Chili Burn - tai tabletės su trigubu efektu. Natūralios veikliosios medžiagos, veikdamos drauge, ne tik padeda atsikratyti atsikišusio pilvo ir nereikalingų kilogramų, bet ir greitina riebalų deginimą, mažina apetitą, neleidžia virškinamajame trakte kauptis dujoms.

Vartojimas:
Gerti po 2 tabletes per dieną - vieną ryte ir vieną vakare valgio metu. Pirmąsias dvi savaites rekomenduojama vartoti po 2 tabletes ryte ir po 2 tabletes vakare valgio metu. Netinka vartoti vaikams, nėščiosioms ir žindyvėms.

Sudėtis:2 tab.4 tab.
Žaliosios arbatos (Camelia sinensis L.) ekst. (30% epigalokatechino galato)972 mg1944 mg
Paprastųjų krapų (Anethum graveolens L.) ekst. 5:1   300 mg600 mg
Tikrųjų imbierų.(Zingiber officinale Roscoe) ekst. 10:1100 mg200 mg
Vienmečių paprikų (Capsicum annuum Linn.) ekst. (0,5% kapsaicino)24 mg48 mg
Pipirmėčių (Mentha piperita L.) aliejus9 mg18 mg

Pakuotė:
60 tablečių.

Be laktozės, glitimo, mielių, be dirbtinių skonį suteikiančių medžiagų. Pagaminta laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) reikalavimų. Tinka diabetikams ir vegetarams. Netinka vartoti vaikams, nėščiosioms ir žindyvėms. Laikyti ne aukštesnėje nei 25oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo.

Populiariausios žymės