Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Maisto papildas plaukams HAIR VOLUME, 30 tabl.

Prekės kodas: 120660

Padeda palaikyti normalų plaukų augimą, vešlumą, grožį ir plaukų folikulus, odą bei nagus aprūpinanti būtinomis mitybinėmis medžiagomis.

24,01 €

Informacija apie prekę

Maisto papildas plaukams HAIR VOLUME, 30 tabl.

Švediškas atradimas suteikia naujos gyvybės jūsų plaukams!

Hair Volume tablečių sudėtyje yra unikali švediška obuolių ir tikrųjų sorų ekstraktų formulė su aminorūgštimis, siliciu, variu ir vitaminais, padedanti palaikyti normalų plaukų augimą, vešlumą, grožį ir plaukų folikulus, odą bei nagus aprūpinanti būtinomis mitybinėmis medžiagomis.

Tai pirmos originalios tabletės, kuriose yra natūralaus augimo faktoriaus iš obuolių – proantocianidino B2, kuris stimuliuoja plaukų epitelio ląsteles, sparčiai skatindamas jų augimą plaukų folikuluose.

Sorose gausu miliacino, o silicis yra natūralus mineralas iš daržinių asiūklių. Šios medžiagos labai svarbios plaukų šaknims – skatina plaukų augimą, neleidžia jiems išplonėti, stiprina plaukų šaknis.

Biotinas ir pantoteno rūgštis yra B grupės vitaminai, kurie dalyvauja plaukų folikulų ir odos audinių medžiagų apykaitoje, skatina normalų plaukų augimą, yra atsakingi už gražią odą ir stiprius nagus.

Varis svarbus normaliai plaukų pigmentacijai – jis reikalingas natūraliai plaukų spalvai.

Aminorūgštis L-cisteinas svarbus plaukų tvirtumui ir lankstumui, nes yra keratino, baltymo, iš kurio plaukas sudarytas, sudedamoji dalis. Keratinas suteikia plaukams tvirtumo ir lankstumo.

Vartojimas:
Gerti po 1 tabletę per dieną. Tačiau reikia turėti kantrybės. Kadangi plaukai auga lėtai – apie vieną centimetrą per mėnesį, gali prireikti 2–3 mėnesių, kad pamatytumėte pokyčius. Dėl to Hair Volume rekomenduojama vartoti bent 3 mėnesius.

Sudėtis: 1 tabletė%RPN*
Obuolių (Malus domestica Borkh.) ekst. 300 mg    
Tikrųjų sorų (Panicum miliaceum L.) sėklų ekst. 250 mg 
Dirvinių asiūklių (Equisetum arvense L.) ekst. (7% silicio = 14 mg) 200 mg  
Pantoteno rūgštis (Kalcio-D-pantotenatas)30 mg500 %
Cinkas (Cinko oksidas)  10 mg   100 %
Varis (Vario sulfatas)   1 mg   100 %
Biotinas   475 µg  950 %
L-cisteinas  60 mg    
L-metioninas 50 mg  

*RPN – rekomenduojama paros norma.

Pakuotė: 30 tablečių

Be laktozės, glitimo, mielių, be dirbtinių dažiklių, skonį suteikiančių medžiagų, konservantų. Pagaminta laikantis Geros Gamybos Praktikos (GGP) reikalavimų. Tinka diabetikams ir vegetarams. Laikyti ne aukštesnėje nei 25oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo.

Populiariausios žymės