Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Pristatymas

Priklausomai nuo Pirkėjo pasirinkimo, yra keli prekių gavimo būdai: Pardavėjas užsakytas prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali atsiimti prekes iš Pardavėjo pats.

1) Užsakymai, kurių vertė 29 € ir daugiau, visoje Lietuvoje pristatomi nemokamai! Užsakymams, kurių vertė 14,50 - 28,99 €, taikomas tik 1,75 € pristatymo mokestis visoje Lietuvoje. Užsakymams, kurių vertė iki 14,50 €, taikomas 2,60 € pristatymo mokestis.

Prekes pristatome su kurjeriu, pristatymas yra iki 4 d.d. (jei prekes turime sandėlyje, pristatome sekančią darbo dieną). Kurjeris susisiekia su Pirkėju dėl tikslaus pristatymo laiko Pirkėjo nurodytu telefonu.

2) Jei Pirkėjui pristatymas nereikalingas ar jis nenori mokėti pristatymo mokesčio, jis gali atsiimti prekes pats iš Pardavėjo adresu Taikos pr.141-302, Kaunas UAB "Curamus",  tel. 8 679 56505 (prieš atvykdami pasiskambinkite). Už prekes galima atsiskaityti grynaisiais pinigais prekių atsiėmimo metu.


3) Norėdamos, kad prekės būtų pristatytos į užsienį, siųskite užsakymą el. paštu info@kaipsmilga.lt.

Pristatymas ne į Europos Sąjungos šalis trunka nuo 2 savaičių. 

Pardavėjas prekes pristato arba perduoda Pirkėjui tik gavęs apmokėjimą.
Jeigu Pardavėjas neturi užsakytų prekių sandėlyje, jis apie tai informuoja Pirkėją telefonu arba el. paštu ir nurodo, kiek reikės laukti užsakytos prekės.

Kilus klausimams ar problemoms dėl pirkimo proceso, kreipkitės el. paštu info@kaipsmilga.lt arba tel. 8 679 56505.