Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Valomoji veido kaukė GUAM Bioecologico 100 ml

Prekės kodas: 125117

Natūralios kaukės sudėtyje esantis molis ir GUAM dumbliai kartu su kitomis aktyviosiomis medžiagomis sugrąžina prarastą veido odos spindesį ir sveiką išvaizdą.

18,30 €

Informacija apie prekę

Valomoji veido kaukė GUAM Bioecologico 100 ml 

Itin rekomenduojama riebiai, spuoguotai odai. Natūralios kaukės sudėtyje esantis molis ir GUAM dumbliai kartu su kitomis aktyviosiomis medžiagomis sugrąžina prarastą veido odos spindesį ir sveiką išvaizdą. Greitai ir lengvai valo odos nešvarumus, pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, tonizuoja ir maitina odą. Kaukė džiūva palaipsniui, leisdama aktyviosioms medžiagoms aktyviai veikti. Po procedūros pagerėja veido spalva, oda tampa lygi, glotni ir stangri.

Aktyviosios sudedamosios dalys: GUAM dumbliai, žaliasis molis, kaolinas, siera, azelaico rūgštis, isopo ir dedešvos fitoekstraktai.

Naudojimo būdas. Kaukės sluoksnį tepkite ant veido ir kaklo, saugokite sritį aplink akis (storesnį sluoksnį tepkite ant probleminių vietų). Palaikykite 10 – 15 minučių, kol visiškai išdžius. Nuplaukite kempinėle šiltu vandeniu. Rekomenduojama naudoti 1 kartą per 10 dienų.

Populiariausios žymės