Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

SOLIDEA Silver Wave Abdominal Band pilvo juosta

Prekės kodas: 126019

Elastinė pilvo juosta, skirta juosmens formavimui, taip pat dėvėjimui po gimdymo, siekiant sumažinti stuburo apkrovimui ar esant išvaržoms.

34,50 €
  • Pirkti

Informacija apie prekę

SOLIDEA Silver Wave Abdominal Band - elastinė mikromasažinė pilvo juosta, skirta juosmens ir nugaros prilaikymui, greitesniam formų atstatymui po gimdymo, siekiant sumažinti stuburo apkrovimą ar esant išvaržoms.

  • Lengvos kompresijos pilvo juosta, kuri prilaiko nugarą, juosmenį ir pilvo sritį
  • Patentuotos trimatės audinio bangelės atlieka švelnų giluminį masažą, skatina mikrocirkuliaciją bei riebalų ir skysčių pasišalinimą, mažina celiulitą.
  • Į audinį įaustos bakteriostatinės sidabro gijos užkerta kelią blogo kvapo susidarymui
  • Specialios audinio struktūros prakaitas itin greitai išgarinamas, palaikoma biologinė odos pusiausvyra
  • Dėka lengvos kompresijos tinkama dėvėti  esant nugaros ar pilvo išvaržoms.

Praktinis patarimas nėščiosioms: pilvo juosta, dėvima iš karto po gimdymo, greitai ir efektingai padeda susitraukti pilvo odai, atsikratyti perteklinio riebalino sluoksnio, atgauti buvusias formas. Galima dėvėti praėjus 3-4 valandoms po natūralaus gimdymo ar Cezario pjūvio.

Ši pilvo juosta atlieka daugiau prilaikymo ir mikromasažo, negu momentinio figūros formavimo funkciją. Todėl ją rinkitės formų atstatymui iš karto po gimdymo arba jei turite pilvo srities išvaržų, turite stuburo problemų. Dažnai ši juosta gelbsti ir tolimųjų reisų vairuotojus, kuriems dėl ilgo sėdėjimo atsiranda skausmai nugaroje ir reikalingas papildomas prilaikymas. Tuo tarpu jei norite tiesiog pakoreguoti problemines kūno vietas ir gražiau atrodyti dėvėdama tiek kasdienius, tiek proginius drabužius, rekomenduojame pasidomėti ir kitais jūsų figūros tipui tinkančiais formuojančio trikotažo modeliais.

Sudėtis: 80% poliamidas, 20% elastanas

Spalvos:

Dydis:

 

Populiariausios žymės