Kategorijos / Gamintojai

Prenumeruoti

Galima atšaukti naujienas bet kuriuo metu.

Šampūnas ELGON Man Stimulating, 250 ml

Prekės kodas: 123751

Šampūnas nuo plaukų slinkimo su mėlynaisiais ir žaliaisiais dumbliais bei keratino amino rūgštimis. Be parabenų ir amoniako.

12,65 €

Informacija apie prekę

Šampūnas nuo plaukų slinkimo su mėlynaisiais ir žaliaisiais dumbliais bei keratino amino rūgštimis. Be parabenų ir amoniako. Skatina naujų plaukų augimą, greitesnę medžiagų apykaitą bei drėkina galvos odą. Dumbliai  atkuria mineralus  ir suteikia plaukams energijos, skatina galvos odos ląstelių atsinaujinimą, naikina patogeninius mikroorganizmus, bei pavojingas virusines ląsteles. Dumblių sudėtyje  gausu beta karotino, todėl jie veikia kaip stiprūs antioksidantai. Net 20 keratino amino rūgščių - pagrindinė plaukų ir odos sudedamoji medžiaga. Taip pat labai gausu vitaminų, mineralų ir mikroelementų: natrio, kalcio, vario, cinko, magnio ir kt. kolageno darinių, vitamino PP, saldžiųjų vaisių rūgščių ir provitamino B5  - tai stiprus odos ląstelių augimo ir atnaujinimo stimuliatorius.
Naudoti: paskirstyti reikiamą produkto kiekį ant drėgnų plaukų ir švelniai pamasažuoti. Išskalauti. Jeigu reikia, procedūrą galima pakartoti.
 

Populiariausios žymės